خرید بلیط هواپیما شیراز تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط شیراز تهران
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز شیراز - تهران
میانگین قیمت
551,000
قیمت مناسب
465,000
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط شیراز - تهران :

فرودگاه مهرآباد در تهران و شهید دستغیب در شیراز همواره جزو پرتردد ترین فرودگاه های کشور هستند پس عجیب نیست که در کنار پرواز تهران به شیراز ،مسیر برگشت یعنی شیراز به تهران نیز جزو پر ترافیک ترین مسیرهای پروازی باشد . علاوه بر مسافرانی که از شیراز قصد برگشت به تهران را دارند افرادی نیز با اهداف کاری و تجاری به تهران سفر میکنند و همین موضوع باعث شده تقاضای بلیط برای هواپیما شیراز به تهران زیاد باشد و تقریبا تمامی ایرلاین های مختلف همه روزه پرواز در این مسیر را پوشش دهند و انتخاب برای مسافران را راحت تر کنند .

اطلاعات پرواز شیراز تهران :


اینفوگرافی پرواز شیراز تهران

قیمت بلیط هواپیما شیراز تهران معمولا از حدود 200 هزار تومان تا 980 هزار تومان متغیر است. متوسط قیمت بلیط هواپیمای شیراز تهران حدود 340 تا 350هزار تومان می باشد. بیشتر روزها اگر بلیطی با قیمت حدود 230هزار تومان یا کمتر پیدا کنید قیمت مناسبی برای پرواز تهران شیراز است و احتمالا بلیط ارزان تری پیدا نخواهید کرد. در تمام روزهای هفته از تهران به شیراز پروازهای متعددی انجام می شود. پرواز های هفتگی در این مسیر 74 است و در بعضی روزهای ممکن است تعداد آنها حتی به 17 پرواز هم برسد. روزهای چهارشنبه و دوشنبه با 17 پرواز پرترددترین روز مسیر تهران شیراز و روز جمعه با 11 پرواز کم ترددترین روز هفته هستند. معمولا شنبه ها با متوسط قیمت282 هزار تومان ارزان تر از دیگر روزهای هفته و جمعه ها با متوسط قیمت 390 هزار تومان گرانتر از روزهای دیگر است. در انتخاب ایرلاین برای خرید بلیط هواپیمای تهران شیراز گزینه های پیش روی شما زیاد هستند. 15 شرکت هواپیمایی داخلی در مسیر تهران شیراز پرواز دارند. ایرلاین آسمان با 16 و کاسپین با 14 پرواز در هفته فعال ترین ایرلاین های تهران شیراز هستند. همچنین ایرلاین های کارون ، تابان و معراج فقط در بعضی روزها بلیط هواپیما تهران شیراز دارند و هواپیمایی کیش ایر در این مسیر فعال نیست

قیمت بلیط هواپیما شیراز - تهران :

قیمت بلیط هواپیما شیراز به تهران در بسیاری از شرکت های هواپیمایی متفاوت است و این تنوع باعث شده که متقاضیان این پرواز قدرت انتخاب بالاتری داشته باشند . قیمت بلیط در این مسیر به عواملی همچون نوع کلاس پروازی ، شرکت های هواپیمایی با خدمات گوناگون و روز و ساعت پرواز بستگی دارد و قیمت بلیط برای این مسیر پس از تعطیلات افزایش پیدا میکند پس برای خرید ارزان بلیط هواپیما شیراز به تهران باید موارد فوق را مد نظر قرار دهید و توجه داشته باشید که علاوه بر قیمت ، کیفیت خدمات و نوع کلاس پروازی نیز بسیار حائز اهمیت است و ملاک خود را فقط بر خرید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز به تهران قرار ندهید. اما بطور کلی میانگین قیمت بلیط هواپیما در این مسیر 350 هزار تومان و قیمت مناسب برای خرید بلیط نیز 230 هزار تومان است . بنابراین اگر شما بلیطی با قیمتی بینابین پیدا کردید بهتر است زودتر اقدام به رزرو نمایید .

هواپیما شیراز تهران :

مدت زمان پرواز شیراز به تهران حدود یک ساعت و سی دقیقه است و در تمامی روزهای هفته پرواز شیراز به تهران موجود می باشد. و تعداد پروازهای هفتگی در این مسیر 74 است که نگرانی شما را بابت از دست دادن بلیط برطرف می کند .

خرید بلیط آنلاین هواپیما شیراز - تهران :

بلیط چارتر شیراز به تهران همواره جزو پرفروش ترین بلیط های پروازی بوده و شما برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی شیراز به تهران میتوانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای شیراز به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط شیراز به تهران را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و رضایت بخش را داریم.

.

بلیط هواپیما تهران شیراز

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

قیمت مناسب برای خرید بلیط شیراز تهران چقدر است ؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز تهران معمولا از حدود 200 هزار تومان تا 980 هزار تومان متغیر است. متوسط قیمت بلیط هواپیمای شیراز تهران حدود 340 تا 350هزار تومان می باشد. بیشتر روزها اگر بلیطی با قیمت حدود 230هزار تومان یا کمتر پیدا کنید قیمت مناسبی برای پرواز تهران شیراز است و احتمالا بلیط ارزان تری پیدا نخواهید کرد.

ارزانترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما شیراز تهران کدام است ؟

روز شنبه بهترین روز برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز تهران است و شما در این روز شانس بیشتری برای پیدا کردن بلیط ارزان دارید .

میانگین قیمت بلیط هواپیما در این مسیر چقدر است ؟

میانگین قیمت بلیط هواپیما در این مسیر 350 هزار تومان است .

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..