خرید بلیط هواپیما شیراز تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط شیراز تهران

بلیط شیراز - تهران :

فرودگاه مهرآباد در تهران و شهید دستغیب در شیراز همواره جزو پرتردد ترین فرودگاه های کشور هستند پس عجیب نیست که در کنار پرواز تهران به شیراز ،مسیر برگشت یعنی شیراز به تهران نیز جزو پر ترافیک ترین مسیرهای پروازی باشد . علاوه بر مسافرانی که از شیراز قصد برگشت به تهران را دارند افرادی نیز با اهداف کاری و تجاری به تهران سفر میکنند و همین موضوع باعث شده تقاضای بلیط برای هواپیما شیراز به تهران زیاد باشد و تقریبا تمامی ایرلاین های مختلف همه روزه پرواز در این مسیر را پوشش دهند و انتخاب برای مسافران را راحت تر کنند .

قیمت بلیط هواپیما شیراز - تهران :

قیمت بلیط هواپیما شیراز به تهران در بسیاری از شرکت های هواپیمایی متفاوت است و این تنوع باعث شده که متقاضیان این پرواز قدرت انتخاب بالاتری داشته باشند . قیمت بلیط در این مسیر به عواملی همچون نوع کلاس پروازی ، شرکت های هواپیمایی با خدمات گوناگون و روز و ساعت پرواز بستگی دارد و قیمت بلیط برای این مسیر پس از تعطیلات افزایش پیدا میکند پس برای خرید ارزان بلیط هواپیما شیراز به تهران باید موارد فوق را مد نظر قرار دهید و توجه داشته باشید که علاوه بر قیمت ، کیفیت خدمات و نوع کلاس پروازی نیز بسیار حائز اهمیت است و ملاک خود را فقط بر خرید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز به تهران قرار ندهید.

هواپیما شیراز تهران :

مدت زمان پرواز شیراز به تهران حدود یک ساعت و سی دقیقه است و در تمامی روزهای هفته پرواز شیراز به تهران موجود می باشد.

خرید بلیط آنلاین هواپیما شیراز - تهران :

بلیط چارتر شیراز به تهران همواره جزو پرفروش ترین بلیط های پروازی بوده و شما برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی شیراز به تهران میتوانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای شیراز به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط شیراز به تهران را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و رضایت بخش را داریم.

.

بلیط هواپیما تهران شیراز

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای یک شب 265,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای یک شب 704,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
برای یک شب 415,000 تومان
رزرو اتاق
هتل لاله
هتل
برای یک شب 450,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..