خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تبریز مشهد
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تبریز - مشهد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما تبریز مشهد :

مراودات تجاری ، علمی و همچنین علاقه مردم تبریز به زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) و دیدن جاذبه های طبیعی و تاریخی مشهد باعث شده تا استقبال مناسبی از بلیط هواپیما تبریز مشهد شود . در کنار بلیط هواپیما ، بلیط اتوبوس و قطار نیز برای مسافران این مسیر موجود می باشد که هزینه پایین تری نسبت به بلیط هواپیما دارد و بیشتر مورد استفاده دانشجویان در این مسیر قرار میگیرد . مسافت بین دو شهر تبریز و مشهد حدود 1525 کیلومتر است که با ماشین شخصی و اتوبوس حدودا 16 ساعت و با هواپیما در 2 ساعت می توان این مسیر را طی کرد . پس اگر زمان رسیدن به مقصد برایتان مهم است خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد بهترین انتخاب است .

قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد :

عوامل مختلفی بر قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد موثر است مثلا اینکه شما چند روز مانده به پرواز تبریز مشهد اقدام به خرید میکنید یا کلاس پرواز شما چیست یا ایرلاینی که برای پرواز مشهد تبریز انتخاب می کنید کدام است و چه خدماتی ارائه می دهد همه این عوامل بر نوسانات قیمت تاثیرگذار است . قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد در کلاس اکونومی حدودا 250 تا 430 هزار تومان و در کلاس بیزینس حدودا 400 تا 450 هزار تومان است . توجه داشته باشید که در ایام تعطیلات و مناسبت های مذهبی میزان سفر به شهر مشهد و تردد در فرودگاه مشهد به صورت چشم گیری افزایش پیدا میکند و قیمت بلیط هواپیما و هتل های مشهد نیز بالا می رود پس توصیه می کنیم در این مواقع حداقل ده روز زودتر اقدام به خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد کنید .

هواپیما تبریز مشهد :

اگر شما هم میخواهید مسافر هواپیما تبریز مشهد باشید لازم است بدانید که 10 پرواز تبریز مشهد در طول هفته توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایرتور، معراج و آتا انجام می شود که روز چهارشنبه با سه پرواز پرتردد ترین روز هفته برای سفر هوایی از تبریز به مشهد است و در این روز با توجه به وجود سه پرواز تا حدودی مسافران نگرانی بابت پیدا کردن بلیط تبریز مشهد نخواهند داشت .

.

بلیط هواپیما مشهد - تبریز

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل مدینه الرضا
هتل
برای 1 شب 975,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای 1 شب 610,400 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..