خرید بلیط هواپیما تبریز شیراز

رفت
رفت و برگشت
رفت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تبریز شیراز

بلیط تبریز - شیراز :

تبریز و شیراز هر دو از مقاصد گردشگری کشور محسوب میشوند و طبیعی است که در طول سال میزبان حجم زیادی از گردشگران داخلی و خارجی باشند. مسافت طولانی بین دو شهر تبریز و شیراز مسافران را ترغیب میکند که برای سهولت در رفت و آمد از هواپیما استفاده کنند و همین امر باعث تقاضای زیاد بلیط و پرتردد بودن این مسیر در بین مسیرهای پروازی شده است و شرکت های هواپیمایی مختلف پرواز در این مسیر را پوشش می دهند.

قیمت بلیط هواپیما تبریز - شیراز :

قیمت بلیط هواپیما تبریز شیراز به عواملی همچون کلاس پروازی، روز و ساعت رزرو، شرکت های هواپیمایی با خدمات مختلف و … بستگی دارد . خرید بلیط ارزان تبریز به شیراز در ایام تعطیلات و فصل بهار و تابستان که زمان بسیار مناسبی برای سفر به شیراز می باشد کمی دشوار است مگر اینکه چند ماه زودتر از زمان موعود اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید و شانس خود را برای خرید بلیط ارزانتر افزایش دهید .

هواپیما تبریز شیراز :

مدت زمان پرواز تبریز به شیراز حدود دو ساعت است و در تمامی روزهای هفته پرواز در این مسیر موجود می باشد .

خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز - شیراز :

شما می توانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما ازنوع چارتری و سیستمی به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تبریز به شیراز را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط تبریز به شیراز را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

هتل های محبوب شیراز

هتل های شیراز
هتل بزرگ
هتل
برای یک شب 306,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پرسپولیس
هتل
برای یک شب 272,000 تومان
رزرو اتاق
هتل زندیه
هتل
برای یک شب 348,000 تومان
رزرو اتاق
هتل هما
هتل
برای یک شب 290,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه و کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
تست
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..