خرید بلیط هواپیما تبریز تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تبریز تهران
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
دی 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تبریز - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تبریز - تهران :

تبریز و تهران به لحاظ خصوصیات اقتصادی و تجاری بسیار به هم شباهت دارند و علاوه بر سفرهای تفریحی روزانه افراد زیادی به عنوان نیروی کار و یا با اهداف کاری و تجاری مختلف بین این دو شهر جابجا می شوند و با این وجود طبیعی است که پرواز تبریز به تهران نیز جزو پرتردد ترین مسیرهای پروازی باشد . با توجه به مسافت طولانی بین این دو شهر یکی از بهترین راه های سفر کاری از تبریز به تهران استفاده از هواپیما است و این نیز خود عاملی است که تقاضا برای بلیط هواپیما تبریز به تهران زیاد باشد و شرکت های هواپیمایی مختلفی پرواز تبریز به تهران را پوشش دهند .

قیمت بلیط هواپیما تبریز - تهران :

از جمله عواملی که در تعیین قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران موثر است میتوان به انتخاب شرکت هواپیمایی، کلاس پرواز و روز و ساعت خرید بلیط هواپیما اشاره کرد . قیمت بلیط هواپیما تبریز به تهران در روزهای اول و آخر هفته که تقاضای سفر به تهران بیشتر است گرانتر است و برای خرید ارزان بلیط هواپیما باید به نکات فوق دقت کنید و در ایام پرترافیک سال چند ماه زودتر اقدام به خرید بلیط کنید .

هواپیما تبریز تهران :

طول مدت پرواز از فرودگاه شهید مدنی تبریز به تهران حدود یک ساعت و پانزده دقیقه است که تحت تاثیر عوامل مختلف مثل آب و هوا می تواند تغییر کند و در تمامی روزهای هفته به دلیل تقاضای زیاد پرواز تبریز به تهران وجود دارد .

خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز - تهران :

برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی تبریز به تهران می توانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تبریز به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط تبریز به تهران را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و رضایت بخش را داریم.

.

بلیط هواپیما تهران به تبریز

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..