خرید بلیط هواپیما تهران آبادان

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران آبادان

بلیط تهران - آبادان :

آبادان به عنوان نفت خیز ترین شهر کشور و همچنین دارا بودن جاذبه های تفریحی و گردشگری ، میزبان طیف وسیعی از افراد با اهداف کاری و تفریحی است و طبیعی است که مسیر تهران آبادان متقاضیان زیادی در طول سال داشته باشد و همین موضوع باعث شده تا شرکت های هواپیمایی زیادی پرواز تهران به آبادان را پوشش دهند و در ارائه خدمات بهتر و قیمت مناسب تر با هم رقابت کنند.

قیمت بلیط هواپیما تهران - آبادان :

قیمت بلیط هواپیما تهران به آبادان علاوه بر کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی که خدمات متفاوتی ارائه می دهد ، به روز و ساعت پرواز نیز بستگی دارد. در واقع زمان خرید بلیط هواپیما تهران آبادان ، فاکتور بسیار مهمی در تعیین قیمت است. با توجه به گرمسیری بودن شهر آبادان، زمان مناسب برای سفر تفریحی به این شهر فصل پاییز و زمستان و اوایل فصل بهار است و طبیعی است که در این زمان ها قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان افزایش پیدا میکند. اما اگر در فصل بهار و تابستان قصد سفر به آبادان را دارید برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به آبادان باید در اواسط هفته اقدام به خرید کنید.

هواپیما تهران آبادان :

مدت زمان پرواز از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه آیت الله جمی آبادان حدود یک ساعت و سی دقیقه است که تحت تاثیر عوامل مختلف مثل آب و هوا می تواند تغییر کند و با توجه به تقاضای زیاد در این مسیر،در تمامی روزهای هفته پرواز تهران به آبادان موجود می باشد .

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - آبادان :

شما می توانید برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به آبادان را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به آبادان را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیمای آبادان به تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب آبادان

هتل های آبادان
هتل پارس کاروانسرای
هتل
هتل پارسیان آزادی
هتل
برای یک شب 256,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..