خرید بلیط هواپیما تهران آبادان

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران آبادان
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - آبادان
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تهران - آبادان :

آبادان به عنوان نفت خیز ترین شهر کشور و همچنین دارا بودن جاذبه های تفریحی و گردشگری ، میزبان طیف وسیعی از افراد با اهداف کاری و تفریحی است و طبیعی است که مسیر تهران آبادان متقاضیان زیادی در طول سال داشته باشد و همین موضوع باعث شده تا شرکت های هواپیمایی زیادی پرواز تهران به آبادان را پوشش دهند و در ارائه خدمات بهتر و قیمت مناسب تر با هم رقابت کنند.

اطلاعات پرواز تهران آبادان :


اطلاعات پرواز تهران آبادان
هر هفته 29 پرواز تهران آبادان انجام می شود. این به این معناست که در هر روز حداقل دو پرواز و حداکثر 5 پرواز تهران آبادان وجود دارد . روز شنبه و یکشنبه و سه شنبه با 5 پرواز پرتردد ترین و روز پنجشنبه با 2 پرواز خلوت ترین روزهای هفته برای پرواز تهران آبادان هستند . پروازهای تهران آبادان در تمامی ساعت های روز از ساعت 5 تا 12 شب انجام می شود . میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان 380 هزار تومان و حدود قیمت بلیط ارزان در این مسیر پروازی 280 هزار تومان است با این وجود اگر شما بلیطی با قیمتی حدود 250 هزار تومان خریداری کردید قیمت مناسبی است . در بین ایرلاین های فعال در مسیرپروازی تهران آبادان ایرلاین ایران ایر بلیط های ارزانتری به مسافران ارائه می دهد .

قیمت بلیط هواپیما تهران - آبادان :

قیمت بلیط هواپیما تهران به آبادان علاوه بر کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی که خدمات متفاوتی ارائه می دهد ، به روز و ساعت پرواز نیز بستگی دارد. در واقع زمان خرید بلیط هواپیما تهران آبادان ، فاکتور بسیار مهمی در تعیین قیمت است. با توجه به گرمسیری بودن شهر آبادان، زمان مناسب برای سفر تفریحی به این شهر فصل پاییز و زمستان و اوایل فصل بهار است و طبیعی است که در این زمان ها قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان افزایش پیدا میکند. اما اگر در فصل بهار و تابستان قصد سفر به آبادان را دارید برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به آبادان باید در اواسط هفته اقدام به خرید کنید. به طور کلی در چند ماهه اخیر روز شنبه با میانگین قیمت بلیط ارزان در حدود 258 هزار تومان و روز یکشنبه با میانگین قیمت بلیط ارزان در حدود 270 هزار تومان ارزانترین روزهای هفته برای خرید بلیط هواپیما تهران آبادان هستند .

هواپیما تهران آبادان :

مدت زمان پرواز از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه آیت الله جمی آبادان حدود یک ساعت و سی دقیقه است که تحت تاثیر عوامل مختلف مثل آب و هوا می تواند تغییر کند و با توجه به تقاضای زیاد در این مسیر،در تمامی روزهای هفته پرواز تهران به آبادان موجود می باشد . ایرلاین های فعال در مسیر پروازی تهران آبادان شامل : ایران ایر ، آسمان ، زاگرس ، وارش ، کارون ،کیش ایر و قشم ایر است که ایرلاین آسمان با میانگین 9 پرواز در هفته فعالترین ایرلاین موجود در این مسیر پروازی است .

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - آبادان :

شما می توانید برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به آبادان را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به آبادان را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیمای آبادان به تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب آبادان

هتل های آبادان
سوال های متداول

میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان چقدر است ؟

میانگین قیمت بلیط هواپیما در مسیر پروازی تهران آبادان حدود 380 هزار تومان است .

چه روزهایی برای خرید بلیط ارزان تهران آبادان مناسب تر است ؟

روز شنبه و یکشنبه ارزانترین روزهای هفته برای خرید بلیط هواپیما تهران آبادان هستند و شما در این دو روز شانس بیشتری برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران آبادان دارید .

در طول هفته چه تعداد پرواز در مسیر تهران آبادان انجام می شود ؟

تعداد پروازهای هفتگی در این مسیر پروازی 29 است که ایرلاین آسمان با میانگین 9 پرواز در هفته فعالترین ایرلاین موجود در این مسیر پروازی است .

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..