خرید بلیط هواپیما تهران اردبیل

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران اردبیل
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - اردبیل
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما تهران - اردبیل:

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای تهران اردبیل را دارید هر روزی از هفته که بخواهید می توانید بلیط هواپیمای خود را رزرو کنید. در حال حاضر پرواز تهران به اردبیل در تمام روزهای هفته برقرار است. ایرلاین های آسمان، کیش و ایران ایر در مسیر فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه اردبیل فعال هستند. هر روز حداقل دو پرواز تهران به اردبیل انجام می شود که این موضوع برای کسانی که قصد خرید بلیط هواپیمای اردبیل را دارند خبر خوبی است. ایرلاین ایران ایر هر روز حداقل یک پرواز از تهران به اردبیل دارد. ایرلاین آسمان هم در همه ی روزهای هفته به جز سه شنبه ها بلیط هواپیمای تهران اردبیل را به فروش می رساند. در حالی که کیش ایر فقط در روزهای دوشنبه پرواز تهران اردبیل را دارد.

هواپیما تهران اردبیل:

روزهای دوشنبه با 4 پرواز پرتردد ترین روزهای مسیر پروازی تهران اردبیل هستند و روزهای پنج شنبه، سه شنبه و شنبه برای خرید بلیط هواپیمای تهران به اردبیل فقط دو گزینه وجود دارد. قیمت بلیط هواپیمای تهران اردبیل در کلاس پروازی اکونومی در حالت عادی بیشتر مواقع عددی بین 175 هزار تومان تا 300هزار تومان است. ارزانترین بلیط هواپیمای اردبیل هم معمولا کمتر از 200 هزارتومن است و بین 170 تا 190 هزارتومان در نوسان است. البته برای اینکه بلیط هواپیما را با قیمت بهتری بخرید بهتر است حداقل 3 یا 4 روز قبل از پرواز اقدام به خرید کنید. بلیط هواپیمای کلاس بیزینس تهران اردبیل که توسط شرکت هواپیمای ایران ایر ارائه می شود معمولا قیمتی بین 580 تا 700 هزارتومان دارد. اگر میخواهید از خدمات خوب و ویژه ای هنگام پرواز تهران اردیبل برخوردار باشید می توانید بلیط این کلاس پروازی را تهیه کنید.

.

بلیط هواپیمای اردبیل به تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اردبیل

هتل های اردبیل
مهمانسرای ایده آل
هتل آپارتمان
برای 1 شب 131,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سبلان
هتل
برای 1 شب 380,000 تومان
رزرو اتاق
هتل دریا
هتل
برای 1 شب 247,290 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..