خرید بلیط هواپیما تهران اهواز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران اهواز
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
دی 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - اهواز
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
93
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
NV

بلیط تهران - اهواز :

اهواز یکی از پرسفرترین و پرتردد ترین مسیرهای پروازی ایران است. سرزمین مردم خونگرم جنوب و پرآب ترین رودخانه کشور که البته با طول 950 کیلومتر طولانی ترین رودخانه ایران محسوب می شود. این شهر با مساحت 185 کیلومتر مربع یکی از شهرهای بزرگ ایران است. اهواز به دلیل دارا بودن موقعیت و منابع استراتژیک یکی از مهمترین شهرهای ایران محسوب می شود. به همین دلیل هر روز هفته پروازهای تهران اهواز از مهرآباد به مقصد فرودگاه اهواز توسط ایرلاین های مختلف انجام می شود.

اطلاعات پروازهای تهران به اهواز


اطلاعات پرواز تهران به اهواز
با توجه به میزان تقاضای بلیط هواپیمای تهران اهواز هر هفته 77 پرواز از تهران به اهواز انجام می شود. این بدین معنی است که در هر روز هفته حداقل 9 و جداکثر 23 پرواز تهران پرواز وجود دارد. روزهای شنبه و چهارشنبه با 17 پرواز معمولا پر تردد ترین روزهای هفته در مسیر تهران به اهواز هستند. البته ممکن است در هفته های مختلف این تعداد کمی تغییر بکند. اما معمولا برای خرید بلیط هواپیما تهران اهواز در این دو روز هفته گزینه های بیشتری دارید. همچنین خوش بختانه پروازهای تهران اهواز در تمام اوقات روز انجام می شوند. به طوری که در بیشتر روزهای هفته از ساعت 6 صبح تا 23 شب گزینه های مختلفی برای خرید بلیط تهران اهواز دارید.

قیمت بلیط هواپیما تهران - اهواز :

قیمت بلیط هواپیما تهران به اهواز به موارد متعددی بستگی دارد که هر یک می تواند در قیمت پرواز موثر باشد. مثلا اینکه کدام ایرلاین را انتخاب کنید. در کدام ماه از سال سفر کنید، در کدام روز از هفته سفر کنید و حتی بلیط پرواز قبل از ظهر بخرید یا بعد از ظهر همگی در قیمت بلیط هواپیمای اهواز تاثیر دارد. البته بلیط هواپیما اهواز تهران از بلیط های کم نوسان است ولی معمولا پرواز تهران اهواز روزهای شنبه کمی ارزانتر از میانگین و چهارشنبه ها و پنجشنبه ها کمی گرانتر از میانگین هستند. در 6 ماه گذشته میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز در روزهای شنبه حدود 300 و در روزهای جمعه و چهارشنبه حدود 420 هزار تومن بوده است. این نشان می دهد که قیمت پرواز تهران اهواز در طول هفته خیلی نوسان زیادی ندارد. در بین ایرلاین هایی که بلیط هواپیمای تهران اهواز دارند معمولا ایرلاین های آتا و ایران ایر با میانگین قیمتی حدود 250 هزار تومان ارزانترین پروازهای تهران اهواز را دارند. با توجه به اینکه بیشتر بلیط هواپیما اهواز را پرواز سیستمی شکل می دهد شناور بودن قیمت در آن کمتر از شهرهایی مثل مشهد و کیش است. البته اگر حداقل از یک هفته قبل از سفر برای خرید بلیط هواپیمای خود اقدام کنید احتمالا شانس پیدا کردن بلیط ارزان برای شما بیشتر می شود.

هواپیما تهران اهواز :

مدت زمان پرواز تهران به اهواز حدود یک ساعت و ده دقیقه است که با توجه به عواملی مثل آب و هوا و شرکت هواپیمایی ممکن است تغییر کند. پرواز تهران به اهواز به دلیل تقاضای زیاد در طول سال در تمامی روز های هفته قابل رزرو می باشد . در حال حاضر 10 شرکت هواپیمایی به شکل منظم پروازهای هفتگی از تهران به اهواز دارند. همانطور که انتظار می رود ایرلاین کارون (نفت ایر سابق) با 20 پرواز در هفته فعال ترین ایرلاین تهران اهواز است. پس از کارون نیز ایران ایرتور و کاسپین با 13 و 12 پرواز شرکت های هواپیمایی فعال در این مسیر هستند. علاوه بر 10 ایرلاین اصلی شرکت های ماهان، قشم و پویا نیز گاه به گاه پروازهای از تهران به اهواز دارند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - اهواز :

شما برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی تهران به اهواز میتوانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به اهواز را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط تهران به اهواز را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و رضایت بخش را داریم. اگر به دنبال بلیط ارزان هواپیما از تهران به اهواز هستید توصیه ما این است که اولا حداقل یک هفته قبل از پرواز برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید، دوما به توصیه سیستم پیش بینی قیمت بلیط چمدون توجه کنید و در نهایت با سیستم پیگیری قیمت چمدون از کاهش و تغییرات قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز مطلع شوید. .

بلیط هواپیما اهواز-تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اهواز

هتل های اهواز
هتل پارس
هتل
برای 1 شب 790,000 تومان
رزرو اتاق
هتل نادری
هتل
برای 1 شب 455,510 تومان
رزرو اتاق
هتل پرشیا
هتل
برای 1 شب 350,000 تومان
رزرو اتاق
هتل ایران
هتل
برای 1 شب 250,980 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

میانگین قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران اهواز چقدر است ؟

میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران اهواز 375 هزارتومان است .

در طول هفته چند پرواز تهران اهواز انجام می شود ؟

تعداد پرواز های هفتگی تهران اهواز 77 عدد است .

ارزانترین ایرلاین موجود در مسیر پروازی تهران اهواز کدام است ؟

معمولا ارزانترین بلیط هواپیمای تهران اهواز را ایرلاین های ایران ایر و آتا ارائه می دهند.

ارزانترین روز هفته برای خرید بلیط پرواز تهران اهواز کدام است ؟

ارزانترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما تهران اهواز روز شنبه و چهارشنبه است .

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

در ایام معمولی یعنی زمان هایی که تقاضای سفر به اهواز خیلی بالا نباشد کافیست حدود یک هفته قبل از سفر برای خرید بلیط هواپیمای تهران اهواز اقدام کنید. اما اگر برای عید نوروز یا دیگر ایامی که می دانید خیلی ها برای خرید بلیط تهران اهواز اقدام خواهند کرد بهتر است حداقل از 20 روز قبل از سفر برای خرید بلیط اقدام کنید. همچنین شما می توانید از سیستم پیش بینی قیمت چمدون برای تصمیم گیری بهتر کمک بگیرید. در نهایت قیمت مد نظر خود را به ما بگویید تا سیستم پیگیری قیمت چمدون کاهش قیمت را از طریق پیامک به شما اطلاع دهد.