خرید بلیط هواپیما تهران یزد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران یزد

بلیط تهران - یزد :

شهر یزد دارای سابقه تاریخی زیاد و جاذبه های فراوانی است به صورتیکه بادگیرهای معروف و بافت قدیمی و دلنشین شهر در کنار مردم خونگرم و مهمان نوازش هر گردشگر خارجی و داخلی را ترغیب به مسافرت به این شهر زیبا میکند. در کنار همه اینها شهر یزد به لحاظ صنعتی نیز بسیار حائز اهمیت است و از این نظر مقصد بسیاری از مسافران با اهداف کاری است . همه این عوامل دست به دست هم داده تا پرواز تهران به یزد با استقبال خوبی در سال رو به رو باشد و شرکت های هواپیمایی مختلف ترغیب شوند که از مسیر پرواز تهران به یزد پشتیبانی کنند.

قیمت بلیط هواپیما تهران - یزد :

قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد به عوامل متعددی همچون نوع کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و روز و ساعت پرواز بستگی دارد.همانطور که می دانید شهر یزد در بخش کویری ایران واقع شده و دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد به همین دلیل تابستان های بسیار گرمی دارد و سفر های تفریحی به این شهر در این فصل کمتر است و طبیعی است که قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد نیز در این فصل ارزانتر می شود و در مقابل در فصل بهار و پاییز، یزد آب و هوایی بسیار معتدل دارد و برای خرید بلیط ارزانتر باید پیش از زمان موعود یا اواسط هفته اقدام به خرید کنید .

هواپیما تهران یزد :

مدت زمان پرواز تهران به یزد حدود یک ساعت و پانزده دقیقه است و تحت تاثیر عوامل مختلف مثل آب و هوا و شرکت هواپیمایی متفاوت است و می تواند تغییر کند .و به دلیل استقبال زیاد از این مسیر پروازی پرواز تهران به یزد در تمامی روزهای هفته موجود می باشد . در حال حاضر در هر روز هفته حداقل سه پرواز از فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد فرودگاه شهید صدوقی یزد بلند می شود

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - یزد :

شما می توانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوع چارتری و سیستمی به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به یزد را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به یزد را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما یزد تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب یزد

هتل های یزد
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
تست
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..