خرید بلیط هواپیما تهران یزد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران یزد
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - یزد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تهران - یزد :

شهر یزد دارای سابقه تاریخی زیاد و جاذبه های فراوانی است به صورتیکه بادگیرهای معروف و بافت قدیمی و دلنشین شهر در کنار مردم خونگرم و مهمان نوازش هر گردشگر خارجی و داخلی را ترغیب به مسافرت به این شهر زیبا میکند. در کنار همه اینها شهر یزد به لحاظ صنعتی نیز بسیار حائز اهمیت است و از این نظر مقصد بسیاری از مسافران با اهداف کاری است . همه این عوامل دست به دست هم داده تا پرواز تهران به یزد با استقبال خوبی در سال رو به رو باشد و شرکت های هواپیمایی مختلف ترغیب شوند که از مسیر پرواز تهران به یزد پشتیبانی کنند.

اطلاعات پرواز تهران یزد :


اطلاعات پرواز تهران یزد
با توجه به میزان تقاضا پرواز تهران یزد هر هفته 35 پرواز در این مسیر انجام می شود . به طوری که اگر شما قصد خرید بلیط هواپیما تهران یزد را داشته باشید هر روز حداقل 3 و حداکثر 7 پرواز تهران یزد موجود است . روز یکشنبه با 7 و دوشنبه با 6 پرواز پرتردد ترین روزهای هفته برای خرید بلیط هواپیما تهران یزد هستند . همچنین خوش بختانه پروازهای تهران یزد در تمام اوقات روز انجام می شوند. به طوری که در بیشتر روزهای هفته از ساعت 5 صبح تا 23 شب گزینه های مختلفی برای خرید بلیط تهران یزد دارید.

قیمت بلیط هواپیما تهران - یزد :

قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد به عوامل متعددی همچون نوع کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و روز و ساعت پرواز بستگی دارد.همانطور که می دانید شهر یزد در بخش کویری ایران واقع شده و دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد به همین دلیل تابستان های بسیار گرمی دارد و سفر های تفریحی به این شهر در این فصل کمتر است و طبیعی است که قیمت بلیط هواپیما تهران به یزد نیز در این فصل ارزانتر می شود و در مقابل در فصل بهار و پاییز، یزد آب و هوایی بسیار معتدل دارد و برای خرید بلیط ارزانتر باید پیش از زمان موعود اقدام به خرید کنید . اما به طور کلی میانگین قیمت بلیط هواپیما یزد تهران 280 هزار تومان و حدود قیمت ارزان بلیط تهران یزد 235 هزار تومان است . در بین روزهای هفته روز یکشنبه با میانگین 247 هزار تومان و روز جمعه با میانگین قیمت 238 هزار تومان بهترین روزها برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران یزد هستند . ایرلاین ایران ایر با میانگین قیمت 230 هزار تومان ارزانترین بلیط های هواپیما تهران یزد را ارائه می دهد .

هواپیما تهران یزد :

مدت زمان پرواز تهران به یزد حدود یک ساعت و پانزده دقیقه است و تحت تاثیر عوامل مختلف مثل آب و هوا و شرکت هواپیمایی متفاوت است و می تواند تغییر کند .و به دلیل استقبال زیاد از این مسیر پروازی پرواز تهران به یزد در تمامی روزهای هفته موجود می باشد . در حال حاضر در هر روز هفته حداقل سه پرواز از فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد فرودگاه شهید صدوقی یزد بلند می شود ایرلاین هایی که در مسیر تهران یزد فعالیت می کنند شامل : پویا ، کیش، کارون ، کاسپین، ایران ایر و آسمان می شوند که در بین آنها ایرلاین آسمان با متوسط 10 پرواز در هفته فعالترین ایرلاین موجود در این مسیر پروازی است .

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - یزد :

شما می توانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوع چارتری و سیستمی به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به یزد را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به یزد را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما یزد تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب یزد

هتل های یزد
هتل ارگ جدید
هتل آپارتمان
برای 1 شب 1,010,000 تومان
رزرو اتاق
هتل باغ مشیرالممالک
هتل
هتل زنبق
هتل
برای 1 شب 496,800 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان صفائیه
هتل
سوال های متداول

میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران یزد چقدر است ؟

میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران یزد حدود 280 هزار تومان است .

حدود قیمت بلیط ارزان تهران یزد چقدر است ؟

حدود قیمت بلیط ارزان هواپیما تهران یزد 235 هزار تومان است که اگر شما قصد خرید بلیط هواپیما تهران یزد را دارید و بلیطی با قیمتی در این حدود یا پایینتر پیدا کردید بلیط مناسبی است .

ارزانترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما تهران یزد کدام است ؟

روز جمعه بهترین روز هفته برای خرید ارزان بلیط هواپیما تهران یزد است .

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

تست

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..