خرید بلیط هواپیما تهران بندرلنگه

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران بندرلنگه
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - بندرلنگه
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما تهران بندرلنگه:

بندرلنگه یکی از بنادر کوچک جنوب ایران در ساحل خلیج فارس است. بندرلنگه در استان هرمزگان و جنوب شرقی بندرعباس واقع شده است. مثل بیشتر شهرهای بندری جنوب ایران بندرلنگه هم دروازه واردات و صادرات کالاها به کشور است. اما متاسفانه اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران بندرلنگه را دارید باید توجه کنید که پروازهای تهران بندرلنگه بسیار کم تعداد و حتی کمتر از ماهی یکبار هستند. اگرچه طبق آمار رسمی فرودگاه لندرلنگه در 7 ماه اول سال 98 شاهد 130 نشست و برخاست هواپیما بوده است اما سهم بلیط تهران بندرلنگه از این تعداد بسیار کم است. در واقع بیشتر سهم این نشست و برخاست ها برای پرواز بندرلنگه شیراز بوده است.

قیمت بلیط هواپیما تهران بندرلنگه:

همانطور که گفتیم تعداد پروازهای تهران بندرلنگه بسیار کم است ولی قیمت بلیط هواپیمای تهران بندرلنگه در حدود 300 هزار تومان است. اگر قصد سفر به بندرلنگه دارید توصیه ما این است که ابتدا بلیط هواپیما تهران بندرعباس را بخرید و پس از رسیدن به بندرعباس مسیر 184 کیلومتر تا بندرلنگه را با اتوبوس طی کنید. سفر با اتوبوس در این مسیر کمتر از 3 ساعت زمان می برد و قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس بندرلنگه نیز مناسب است.

.

بلیط هواپیما بندرلنگه تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب بندرلنگه

هتل های بندرلنگه
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..