خرید بلیط هواپیما تهران بجنورد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران بجنورد
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - بجنورد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما تهران بجنورد:

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در شمال شرق ایران و در نزدیکی مرز ترکمنستان قرار دارد. اگر قصد سفر به شهر بجنورد دارید با توجه به مسافت 750 کیلومتری تهران تا بجنورد سفر زمینی با خودروی شخصی حداقل 8 ساعت زمان می برد. همچنین اگر بلیط اتوبوس تهران بجنورد را بخرید باید حدود 11 ساعت در راه باشید. بنابراین خرید بلیط هواپیما تهران بجنورد از لحاظ زمانی می تواند بسیار برای شما به صرفه باشد. پرواز تهران بجنورد بسته به شرایط جوی و مدل هواپیما و … حدود 1ساعت 15 دقیقه زمان میبرد که حتی اگر زمان انتظار در فرودگاه را نیز در نظر بگیرید سفر هوایی تهران بجنورد کمتر از 3 ساعت زمان خواهد برد.

قیمت بلیط هواپیما تهران بجنورد:

قیمت بلیط هواپیمای تهران بجنورد با توجه به روز پرواز و شرکت هواپیمایی و حتی مدت زمان باقی مانده تا سفر عموما بین 280 تا 500 هزار تومان متغیر است. بلیط هواپیمای تهران بجنورد معمولا در روزهای سه شنبه از بقیه روزهای هفته کمی گرانتر است و روزهای چهارشنبه از روزهای دیگر هفته کمی ارزانتر است. اگر میخواهید بلیط ارزان تهران بجنورد بخرید بهتر است حداقل یک هفته تا 10 روز قبل از پرواز برای رزرو بلیط هواپیما اقدام کنید. همچنین می توانید از سیستم هوشمند پیش بینی قیمت بلیط هواپیما در چمدون کمک گرفته و بهترین زمان خرید بلیط هواپیمای تهران بجنورد را متوجه شوید.

هواپیما تهران بجنورد:

در حال حاضر در تمام روزهای هفته حداقل یک پرواز تهران به بجنورد انجام می شود. شرکت های هواپیمایی ماهان ، ایران ایر و آسمان بلیط هواپیمای تهران بجنورد را در روزهای مختلف هفته دارند. شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه با پرواز شماره 3412 از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه بجنورد پرواز می کند. ماهان ایر در روزهای دوشنبه، پنج شنبه و جمعه و ایرلاین آسمان در روزهای یکشنبه و چهارشنبه پرواز تهران بجنورد دارند. فقط روزهای چهارشنبه تعداد پروازهای تهران بجنورد 2 تاست و بقیه روزهای هفته فقط یک گزینه برای خرید بلیط هواپیما تهران بجنورد دارید. همچنین با توجه به محدودیت گزینه های و قیمت می توانید بلیط هواپیمای تهران مشهد را بخرید و از مشهد تا بجنورد فاصله ی 270 کیلومتری را با ماشین یا اتوبوس طی کنید. با توجه به اینکه بلیط اتوبوس مشهد بجنورد قیمتی در حدود 15هزار تومان دارد اگر بلیط ارزان تهران مشهد بخرید این گزینه برای شما از پرواز مستقیم ارزانتر خواهد بود.

.

بلیط هواپیما بجنورد تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب بجنورد

هتل های بجنورد
هتل داریوش
هتل
برای 1 شب 286,000 تومان
رزرو اتاق
هتل نگین
هتل
برای 1 شب 263,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..