خرید بلیط هواپیما تهران بندرعباس

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران بندرعباس
مرداد 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
اطلاعات پرواز تهران - بندرعباس
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تهران - بندرعباس :

حجم بالای سفر های روزانه و کاری در طول سال به علاوه سفرهای تفریحی به مقصد بندر عباس باعث شده تا مسیر تهران به بندر عباس نیز جزو مسیرهای پروازی با متقاضی زیاد باشد. با توجه به این حجم از تقاضا، بیشتر شرکت های هواپیمایی این مسیر پروازی را پوشش می دهند و شما نگرانی بابت خرید بلیط هواپیما تهران به بندر عباس نخواهید داشت به علاوه اینکه قدرت انتخاب شما برای خرید بلیط با قیمت مناسب تر و کیفیت خدمات بهتر افزایش می یابد .

قیمت بلیط هواپیما تهران - بندرعباس :

قیمت بلیط هواپیما تهران بندر عباس به دلیل تقاضای زیاد از سوی مسافران در زمان های مختلف دچار نوسان می شود و باید فاکتورهای مختلفی را برای خرید بلیط ارزان تهران بندرعباس در نظر بگیرید . علاوه بر نوع کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی، روز و فصل خرید بلیط هواپیما تهران به بندر عباس نیز بسیار مهم است مثلا اگر برای تفریح قصد سفربه بندرعباس را دارید لازم است بدانید که در ایام تعطیلات نوروز و فصول خنک تر سال تقاضای سفر به بندرعباس افزایش می یابد و طبیعتا قیمت بلیط هواپیما نیز افزایش می یابد. اما اگر با اهداف کاری به بندر عباس سفر میکنید اواسط هفته زمان مناسبی برای خرید بلیط ارزان است .

هواپیما تهران بندرعباس :

طول مدت پرواز تهران بندرعباس حدود یک ساعت و چهل دقیقه است که البته این زمان تقریبی است و ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلف تغییر کند و شما می توانید درتمامی روزهای هفته بلیط هواپیما تهران بندرعباس را خریداری نمایید. در حال حاضر با توجه به تقاضای بالا برای بلیط هواپیمای تهران بندرعباس در هر روز هفته حداقل 6 پرواز فرودگاه مهرآباد را به مقصد فرودگاه بندرعباس ترک می کنند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - بندرعباس :

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوع چارتری و سیستمی می توانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به بندرعباس را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به بندرعباس را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما بندرعباس به تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب بندرعباس

هتل های بندرعباس
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..