خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران بوشهر
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - بوشهر
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیمای تهران بوشهر:

بندر بوشهر شبه‌جزیره‌ای در بخش مرکزی شهرستان بوشهر است که از سمت شمال، غرب و جنوب به خلیج فارس محدود شده‌است و سومین شهر پرجمعیت جنوب ایران به شمار می‌رود. این بندر در ارتفاع ۱۸ متری از سطح دریا واقع شده و آب‌وهوای نیمه بیابانی گرم دارد. بندر بوشهر ملقب به پایتخت انرژی ایران است و از منابع عظیم نفت و گاز و نیروگاه هسته‌ای برخوردار است. همچنین بوشهر در ساحل استراتژیک خلیج فارس قرار دارد که از همین نظر در صادرات و واردات دریایی و صنعت صیادی دارای اهمیت بسیار است. از منظر تاریخی و طبیعی نیز بوشهر از دیدنی‌های زیادی دارد که این موضوع گردشگران و مسافران زیادی را به این شهر می اورد و تقاضا بلیط هواپیما تهران بوشهر را افزایش میدهد.

قیمت بلیط هواپیمای تهران بوشهر:

شما برای خرید بلیط هواپیمای تهران بوشهر گزینه های زیادی دارید چون هر روز چند شرکت هواپیمایی به این شهر سفر میکنند. ولی برای تهیه بلیط با قیمت ارزان بهتر است زودتر برای خرید اقدام کنید و یا از سیستم هوشمند پیش بینی قیمت چمدون استفاده کنید. قیمت بلیط هواپیمای تهران بوشهر با توجه به زمان سفر، شرکت هواپیمایی، ساعت پرواز، کلاس نرخی و پروازی و مدت زمان باقی مانده تا پرواز بین 270 تا 750 هزار تومان متغیر است. شما همه روزه میتوانید برای رفتن به این شهر اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید ولی برای انتخاب ایرلاین و ساعت پرواز گزینه ی زیادی ندارید همچنین با توجه به قیمت های متغییر بلیط هواپیما بهترین قیمتی که شما میتوانید برای خرید بلیط هواپیمای تهران بوشهر پیدا کنید معمولا حدود 270 تا 320 هزار تومان است.

هواپیما تهران بوشهر:

فاصله تهران تا بوشهر بیش از 1000 کیلومتر است و این یعنی برای سفر زمینی به بوشهر با خودروی شخصی باید حداقل 12.5 ساعت در راه باشید و اگر هم بلیط اتوبوس تهران بوشهر را بخرید بین 14 تا 15 ساعت در راه خواهید بود. اما پرواز تهران بوشهر معمولا کمتر از 1.5 ساعت طول میکشد و اگر برای رسیدن به بوشهر عجله دارید بهتر است بلیط هواپیما تهران بوشهر بخرید. در حال حاضر در تمام روزهای هفته حداقل 3 پرواز به مقصد فرودگاه بوشهر موجود است. شرکت های هواپیمایی زاگرس ، قشم ایر، آتا ، ایران ایر، ایران ایر تور، آسمان، تابان و وارش از تهران به بوشهر پرواز می کنند. روز دوشنبه با حدود 7 پرواز پر رفت آمد ترین و روز پنجشنبه با 3 پرواز از کم رفت و آمد ترین روزها به شمار می رود.

.

بلیط هواپیما بوشهر تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب بوشهر

هتل های بوشهر
هتل جهانگردی دلوار
هتل
هتل پرواز
هتل
برای 1 شب 437,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پلاس
هتل
برای 1 شب 375,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..