خرید بلیط هواپیما تهران بم

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران بم
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - بم
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما تهران بم:

بم مرکزی شهرستانی به همین نام در جنوب استان پهناور کرمان در منطقه ی جنوب شرقی ایران است. این شهر تاریخی و پرقدمت از دیرباز یکی از شهرهای مهم کشور بوده که در مقطعی از تاریخ نیز توسط لطفعلی خان زند به عنوان پایتخت کشور انتخاب شده بوده است. بافت تاریخی و فرهنگی و معماری خاص شهر بم و اطراف آن هر ساله گردشگران زیادی را از شهرهای دیگر ایران و بالاخص تهران به بم میکشاند. با توجه به مسافت 1200 کیلومتری تهران تا بم برای سفر با خودرو یا اتوبوس به بم باید حداقل 12 تا 15 ساعت زمان صرف کنید. به همین علت هر هفته 2 پرواز تهران بم انجام می شود و کسانی که قصد سفر سریع به بم دارند می توانند بلیط هواپیما تهران بم را رزرو کنند.

قیمت بلیط هواپیما تهران بم:

قیمت بلیط هواپیما تهران به بم در حال حاضر بین 380 تا 500 هزار تومان است که با توجه به زمان رزرو بلیط هواپیما یا روز پرواز و کلاس نرخی پرواز متغیر است. قیمت بلیط تهران بم خیلی پرنوسان نیست ولی مثل بقیه مسیرها توصیه ما این است که برای خرید بلیط هواپیما تهران بم حداقل 7 تا 10 روز قبل از سفر اقدام به خرید کنید. در ضمن اگر از چمدون بلیط هواپیما خرید می کنید می توانید با کمک سیستم هوشمند چمدون متوجه شوید که زمان مناسب برای خرید بلیط هواپیما فرا رسیده یا بهتر است برای خرید بلیط ارزانتر صبر کنید.

هواپیما تهران بم:

با توجه به میزان تقاضای مسافران فعلا در هر هفته فقط دو پرواز تهران به بم برقرار است. شرکت هواپیمایی ماهان تنها ایرلاین فعال در زمینه بلیط هواپیما تهران بم است. روزهای شنبه و سه شنبه پرواز شماره 4577 ماهان از فرودگاه مهرآباد به مقصد فرودگاه بم پرواز می کند. اگر قصد سفر در روزهای دیگر هفته به بم دارید و نمیخواهید وقت زیادی صرف کنید می توانید بلیط هواپیمای تهران کرمان را خریداری کرده و از آنجا به بم بروید. پرواز تهران کرمان در تمام روزهای هفته انجام می شود و گزینه های بیشتری روبروی شما خواهد بود. همچنین با توجه به اینکه قیمت بلیط اتوبوس کرمان بم در حدود 13 تا 20 هزار تومان است و مدت زمان سفر اتوبوس کرمان بم در حد 3 ساعت است با این روش حتی می توانید ارزانتر هم سفر کنید.

.

بلیط هواپیما بم تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب بم

هتل های بم
هتل ارگ جدید
هتل
برای 1 شب 646,500 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان آزادی
هتل
برای 1 شب 524,040 تومان
رزرو اتاق
هتل جهانگردی
هتل
برای 1 شب 323,076 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..