خرید بلیط هواپیما تهران قشم

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران قشم
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - قشم
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما تهران قشم:

قشم یکی از جزایر بزرگ خلیج فارس است که در تنگه هرمز قرار دارد و در چند دههٔ اخیر با توجه به زیبایی های طبیعی زیادی که دارد به یکی از مکان‌های توریستی و گردشگری کشور تبدیل شده‌است. جنگل های حرا، غارهای خوربس، تنگه چاهکوه، دلفین های آبی خلیج فارس، دره ستاره ها، جزایر نار و غار نمکدان از دیدنی های این جزیره است که گردشگران زیادی را به خود جلب کرده علاوه بر جمعیت بومی و ساکن، جزیره قشم دارای جمعیت غیربومی و مهاجر بسیاری است که به ‌طور عمده در بخش‌های تجارت، بازرگانی، صنایع و معادن، ادارات و دوایر دولتی و ارگان‌ها، بانک‌ها، تشکیلات سازمان منطقه آزاد قشم و دیگر بخش‌های خدماتی فعالیت دارند و این موضوع باعث شده هر روز هفته بلیط هواپیمای تهران قشم متقاضی داشته باشد. بنابراین اگر قصد سفر به این جزیره قشم را دارید نسبت به خرید بلیط هواپیما تهران قشم نگرانی نداشته باشید. اگر بلیط هواپیمای تهران قشم را بخرید پرواز شما از فرودگاه مهرآباد تهران بلند شده و بعد از حدود 110 دقیقه در فرودگاه دیرستان قشم که در مرکز این جزیره قرار دارد خواهد نشست.

قیمت بلیط هواپیما تهران قشم :

قیمت بلیط هواپیما تهران قشم دارای نوسانات خیلی زیادی است. با توجه به اینکه قشم یک جزیره است راه زمینی برای رسیدن به قشم وجود ندارد. گزینه هایی که پیش روی شما قرار دارد شامل این موارد است: خرید بلیط اتوبوس تا بندرعباس و سفر دریایی کوتاه از بندر پل تا قشم ، خرید بلیط هواپیما تهران بندرعباس و سفر دریایی از بندر پل ، سفر با خودری شخصی تا بندر پل که از آنجا تا قشم می توانید ماشین خود را با شناورهای خودروبر به قشم ببرید یا ماشین را در بندر پارک کرده و با کشتی و قایق به جزیره بروید. با توجه به هزینه و زمان و شرایط این گزینه ها خرید بلیط هواپیمای تهران قشم منطقی ترین گزینه به نظر می رسد. مگر اینکه به چالش های سفر زمینی علاقه داشته باشید. قیمت بلیط تهران قشم در شریط مختلف ممکن است تا زیر 300 هزار تومان پایین آمده یا تا 1 میلیون تومان هم برسد. توصیه ما این است که بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران قشم حدود 5 تا 10 روز قبل از سفر است. همچنین می توانید با استفاده از سیستم هوشمند پیش بینی قیمت و پیگیری قیمت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران قشم را پیدا کنید.

هواپیما تهران قشم :

همانطور که گفتیم بلیط هواپیما تهران قشم در تمام روزهای هفته موجود است. قیمت بلیط هواپیما قشم در روزهای مختلف متفاوت است این مسیر در روزهای یکشنبه و چهارشنبه دارای کلاس پروازی بیزینس نیز است. همچنین در روزهای شنبه و پنجشنبه با 3 پرواز کمترین تردد و در روزهای جمعه با 9 پرواز بیشترین تردد را دارد. اغلب افرادی که به این شهر سفر میکنند در ادارات، سازمان ها و صنایع جزیره قشم مشغول به کار هستند و یا برای بازدید از دیدنی ها به این جزیره سفر کرده اند

.

بلیط هواپیما قشم - تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب قشم

هتل های قشم
هتل آتامان
هتل
برای 1 شب 780,000 تومان
رزرو اتاق
هتل ارم
هتل
برای 1 شب 780,000 تومان
رزرو اتاق
هتل فولتون
هتل
برای 1 شب 820,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..