خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران اصفهان
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - اصفهان
میانگین قیمت
504,000
قیمت مناسب
470,000
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تهران - اصفهان :

اصفهان یکی ازمهم ترین مقاصد توریستی کشور است که همیشه پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از شهرهای دیگر و مسافران خارجی است. به همین دلیل همیشه تقاضا بلیط هواپیما تهران اصفهان زیاد است. اصفهان به خاطر وجود آثار تاریخی و گردشگری بسیار یکی از مهم ترین قطبهای گردشگری ایران است و شایدعجیب نباشد که یکی از محبوب ترین بلیط های هواپیما در بین پرواز های داخلی به اصفهان تعلق داشته باشد. البته به خاطر اینکه مسافت بین تهران و اصفهان خیلی زیاد نیست و مسافرت زمینی از تهران به اصفهان کمتر از 6 ساعت طول میکشد بخش زیادی از سفر تهران به اصفهان از طریق اتوبوس و تاکسی و ماشین شخصی است. اما با این وجود هر روز بین 5 تا پرواز بین فرودگاه مهرآباد تهران و فرودگاه شهید بهشتی اصفهان انجام می شود. شما میتوانید هر روز هفته پروازهای گوناگون در ساعت های مختلف به فرودگاه اصفهان پیدا کنید. به دلیل توریستی بودن شهر اصفهان بلیط هواپیمای تهران - اصفهان در زمان تعطیلات تقاضای زیادی دارد و بلیط ارزان تهران اصفهان خیلی زود تمام میشود. برای همین برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما لازم است زودتر به خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران - اصفهان اقدام کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران - اصفهان :

به دلیل توریستی بودن شهر اصفهان بلیط هواپیمای تهران - اصفهان در زمان تعطیلات تقاضای زیادی دارد و بلیط ارزان تهران اصفهان خیلی زود تمام میشود. برای همین برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما لازم است زودتر به خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران - اصفهان اقدام کنید. معمولا آخر هفته ها و ابتدای هر تعطیلاتی قیمت بلیط افزایش پیدا کرده و روزهای وسط هفته قیمت کاهش پیدا میکند. البته اینکه چند روز قبل از سفر برای خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان اقدام کنید هم در قیمتی که میپردازید موثر است. هرچه تقاضای برای پروازهای یک روز بیشتر باشد ایرلاین ها و آژانس ها با شتاب بیشتری قیمت ها رو بالا میبرند و نیاز است شما زودتر به خرید بلیط اقدام کنید. هرچه تقاضا کمتر باشد شانس خرید بلیط لحظه آخری اصفهان با قیمتی ارزان بیشتر می شود.

خرید بلیط آنلاین هواپیما تهران - اصفهان :

شما برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی تهران به اصفهان میتوانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به اصفهان را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط تهران به اصفهان را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و رضایت بخش را داریم.

.

بلیط هواپیمای اصفهان تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اصفهان

هتل های اصفهان
هتل عباسی
هتل
برای 1 شب 778,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان کوثر
هتل
برای 1 شب 1,270,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سنتی قصر منشی
هتل
برای 1 شب 760,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..