خرید بلیط هواپیما تهران ایرانشهر

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران ایرانشهر
مرداد 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
اطلاعات پرواز تهران - ایرانشهر
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیمای تهران-ایرانشهر:

ایرانشهر در جنوب شرقی ایران در استان سیستان و بلوچستان و در 300 کیلومتری ساحل دریای عمان قرار دارد. اگرچه فرودگاه ایرانشهر فرودگاه پرترددی محسوب نمی شود ولی با توجه به نیاز ساکنین و شاغلین ایرانشهر و شهر و روستاهای اطراف آن هر هفته یک پرواز از تهران به ایرانشهر انجام می شود. اگر قصد خرید بلیط هواپیمای تهران ایرانشهر را دارید هر هفته روزهای شنبه می توانید از فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد ایرانشهر پرواز کنید.

قیمت بلیط هواپیمای تهران-ایرانشهر:

با توجه به تعداد کم پرواز تهران-ایرانشهر قیمت بلیط هواپیمای تهران ایرانشهر یکی از کم نوسان ترین بلیط های هواپیمای داخلی محسوب می شود. اگر میخواهید پرواز تهران ایرانشهر را رزرو کنید تنها گزینه ی پیش روی شما پرواز روزهای شنبه ی ایرلاین ماهان است. قیمت بلیط هواپیمای تهران-ایرانشهر ماهان با توجه به کلاس نرخی و کلاس پروازی بین 480 تا 650 هزار تومان متغیر است. برای اینکه قیمت بلیط هواپیما بالاتر نرود بهتر است 1 هفته قبل از سفر بلیط خود را رزرو کنید.

هواپیمای تهران-ایرانشهر:

همانطور که اشاره شد برای خرید بلیط هواپیمای تهران-ایرانشهر فقط یک گزینه دارید که آن هم پرواز شماره 4527 شرکت هواپیمایی ماهان است که شنبه ها ساعت 6:10 صبح از تهران به مقصد ایرانشهر پرواز می کند. اگر قصد سفر به ایرانشهر در روز دیگری غیر از شنبه را دارید یکی از گزینه های شما خرید بلیط هواپیمای تهران-چابهار است. پس از رسیدن به چابهار با ماشین یا اتوبوس پس از طی حدود 3.5 تا 5 ساعت به ایرانشهر می رسید. همچنین با توجه به اینکه پرواز تهران-زاهدان در همه ی روزهای هفته برقرار است می توانید بلیط هواپیمای تهران-زاهدان را بخرید. از زاهدان تا ایرانشهر نیز با ماشین یا اتوبوس حدود 4 تا 5.5 ساعت زمان لازم است تا به مقصد برسید.

.

بلیط هواپیمای ایرانشهر-تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب ایرانشهر

هتل های ایرانشهر
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..