خرید بلیط هواپیما تهران ایلام

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران ایلام
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - ایلام
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیمای تهران ایلام:

ایلام مرکز استان ایلام و یکی از کم جمعیت ترین مراکز استان کشور است. این شهر 200هزار نفری در منطقه ای کوهستانی با آب و هوایی معتدل و طبیعتی سرسبز در غرب ایران یکی از دروازه های تبادل با عراق به شمار می رود. عموما سفر به ایلام به مقصد عراق به خصوص در ایام اربعین برای زائران و همچنین برای شاغلین حاضر در پالایشگاه و پتروشیمی و کارخانه سیمان ایلام یا به قصد بازدید از طبیعت و فرهنگ و تاریخ زیبای استان است. به همین علت بلیط هواپیمای تهران-ایلام متقاضیان کمی ندارد. اگر قصد خرید بلیط هواپیمای تهران ایلام دارید خبر خوب این است که در تمام روزهای هفته پرواز تهران ایلام انجام می شود.

قیمت بلیط هواپیمای تهران ایلام:

اگرچه برای خرید بلیط هواپیمای تهران ایلام تعداد گزینه های خیلی زیادی ندارید اما خوشبختانه گزینه های پیش روی شما خیلی هم کم نیستند. بنابراین قیمت بلیط هواپیمای تهران ایلام با توجه به زمان سفر، شرکت هواپیمایی، ساعت پرواز، کلاس نرخی و پروازی و مدت زمان باقی مانده تا پرواز بین 230 تا 500 هزار تومان متغیر است. اگر شما حداقل 3 روز قبل از پرواز قیمت بلیط هواپیمای تهران ایلام را بررسی کنید شانس بالایی خواهید داشت که بلیط هواپیمای ارزان به ایلام پیدا کنید. توجه داشته باشید که با توجه به قیمت های امسال (98) قیمت حدود 200 تا 250 هزار تومان قیمت های بسیار خوبی برای پرواز تهران ایلام محسوب می شوند. همچنین می توانید از سیستم هوشمند پیش بینی قیمت چمدون کمک بگیرید و در بهترین زمان بلیط خود را رزرو کنید.

هواپیما تهران ایلام:

در حال حاضر در تمام روزهای هفته بلیط هواپیمای تهران ایلام موجود است. هر روز 4 پرواز از تهران به ایلام انجام می شود. شرکت های هواپیمایی آسمان ، ایران ایر و ماهان هر روز از تهران به ایلام پرواز می کنند. ایرلاین آسمان با هفته ای 14 پرواز فعال ترین شرکت هواپیمایی در زمینه فروش بلیط هواپیمای تهران ایلام است. همچنین معمولا ارزانترین بلیط هواپیمای تهران-ایلام نیز توسط این شرکت هواپیمایی ارائه می شود. توجه داشته باشید تمام پروازهای تهران به ایلام تا قبل از ساعت 15 انجام می شوند. آسمان ایر یک پرواز حدود ساعت 6:30 و یک پرواز ساعت 14 و ایرلاین های ایران ایر و ماهان نیز به ترتیب ساعات 7:30 و 13 به مقصد فرودگاه ایلام پرواز می کنند.

.

بلیط هواپیمای ایلام تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب ایلام

هتل های ایلام
هتل زاگرس
هتل
برای 1 شب 366,240 تومان
رزرو اتاق
هتل دالاهو
هتل
برای 1 شب 285,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..