خرید بلیط هواپیما تهران کرمان

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران کرمان
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - کرمان
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تهران- کرمان :

کرمان یکی از کلان شهر های ایران است که جایگاه مهمی در صنعت کشور دارد و به لحاظ تاریخی نیز بسیار غنی است و همه این عوامل دست به دست هم داده تا متقاضیان پرواز تهران به کرمان هم با اهداف کاری و هم با اهداف تفریحی بسیار زیاد باشند و فرودگاه های مهرآباد و فرودگاه کرمان همواره جزو پرتردد ترین فرودگاه های ایران باشند .مسافت زیاد بین دو شهر تهران و کرمان باعث میشود تا مسافران به خرید بلیط هواپیما ترغیب شوند و از این رو شرکت های هواپیمایی مختلف پرواز تهران به کرمان را پوشش میدهند تا قدرت انتخاب مسافران را بالا ببرند و در ارائه خدمات بهتر و قیمت مناسب تر با هم رقابت کنند.

قیمت بلیط هواپیما تهران - کرمان :

قیمت بلیط هواپیما تهران به کرمان با توجه به نوع کلاس پروازی ، شرکت هواپیمایی و روز و ساعت خرید بلیط متفاوت است . برای خرید بلیط ارزان تهران به کرمان باید توجه داشته باشید که کرمان روزهای بسیار گرم و شب های بسیار سردی دارد و در فصل پاییز و زمستان تقاضای سفر برای کرمان کاهش می یابد و به طبع قیمت بلیط هواپیما نیز تحت تاثیر این موضوع ارزان تر می شود . و کسانی که با اهداف کاری به این شهر سفر می کنند بهتر است در اواسط هفته اقدام به خرید بلیط کنند تا شانس خود را برای خرید ارزان بلیط هواپیما بالا ببرند.

هواپیما تهران کرمان :

مدت زمان پرواز تهران به کرمان حدود یک ساعت و چهل دقیقه است که تحت تاثیر عوامل مختلف قابل تغییر است و با توجه به تقاضای زیاد بلیط هواپیما تهران به کرمان ، پرواز در این مسیر در تمامی روز های هفته موجود می باشد .

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - کرمان :

شما می توانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوع چارتری و سیستمی به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به کرمان را مشاهده نمایید . ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به کرمان را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما کرمان - تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب کرمان

هتل های کرمان
هتل جهانگردی
هتل
برای 1 شب 802,022 تومان
رزرو اتاق
هتل پارس
هتل
برای 1 شب 990,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

تست

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..