خرید بلیط هواپیما تهران کیش

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران کیش
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - کیش
میانگین قیمت
679,000
قیمت مناسب
543,000
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تهران - کیش :

جزیره زیبای کیش یکی از محبوب ترین مقصدهای توریستی ایران است که سالانه تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی را به خود جذب میکند و جزو اولین گزینه های تفریحی در بین خانواده های ایرانی است. به همین دلیل تعجبی ندارد که مسیر پرواز تهران به کیش جزو پرتردد ترین مسیر های پروازی است و همین مسئله باعث شده تا همه شرکت های هواپیمایی این مسیر پروازی را پوشش دهند و برای ارائه قیمت و خدمات مناسب با یکدیگر رقابت کنند و قدرت انتخاب مسافر را بالا ببرند تا مسافران با توجه به شرایط خودشان بهترین تصمیم را برای خرید بلیط تهران به کیش بگیرند .

اطلاعات پرواز تهران کیش :


اطلاعات پرواز تهران کیش
به دلیل استقبال فراوان از پرواز تهران کیش در هفته 111 پرواز در این مسیر در ساعات مختلف روز از ساعت 5 تا 12 ظهر انجام می شود . اگر شما قصد خرید بلیط هواپیما تهران کیش را داشته باشید در هر روز هفته حداقل 14 و حداکثر 18 گزینه انتخاب بلیط از بین ایرلاین های مختلف و ساعت های مختلف پرواز تهران کیش دارید . روزچهارشنبه با 18 پرواز پرتردد ترین و روز یکشنبه با 14 پرواز خلوت ترین روزهای هفته برای پرواز تهران کیش هستند . در بین روزهای مختلف هفته روز یکشنبه برای خرید بلیط ارزان تهران کیش مناسب تر است و در بین ایرلاین های فعال در این مسیر پروازی نیز ایرلاین زاگرس بلیط های ارزانتری ارائه می دهد.

قیمت بلیط هواپیما تهران - کیش :

به دلیل رقابت زیاد بین شرکت های هواپیمایی قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش در ایرلاین ها ثابت نیست و تغییر میکند . میانگین قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران کیش 450 هزار تومان و میانگین قیمت بلیط ارزان در این مسیر 300 هزار تومان است با توجه به این میانگین قیمت چنانچه بلیطی با قیمت 200 تا 350 هزار تومان در این مسیر یافتید بهتر است سریع اقدام به رزرو کنید چون قیمت مناسبی برای خرید بلیط محسوب می شود . ولی به طور کلی قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش علاوه بر نوع کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی به زمان و فصل خریداری بلیط نیز بستگی دارد مثلا در فصل بهار و تعطیلات نوروزی که حجم سفر به جزیره کیش افزایش می یابد طبیعتا قیمت بلیط هواپیما نیز افزایش می یابد و بهتر است زودتر اقدام به خرید بلیط کنید هم چنین با توجه به آب و هوای کیش فصل تابستان میزان سفر به جزیره کیش کمتر می شود و خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به کیش میسر می شود . علاوه بر فصل ، روز خرید بلیط نیز بسیار مهم است برای مثال در اواسط هفته که تایم کاری محسوب میشود نسبت به آخر هفته قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش ارزانتر می شود پس برای خرید در اواسط هفته و ایام غیر تعطیل اقدام کنید .

بلیط تهران - کیش :

مدت زمانی که طول میکشد تا هواپیما از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه بین المللی کیش برسد حدودا یک ساعت و چهل و پنج دقیقه است که تحت تاثیر عوامل مختلف ممکن است کمی تغییر کند. به دلیل تقاضای زیاد برای این مسیر پروازی بلیط هواپیما تهران به کیش در تمامی روزهای هفته موجود می باشد. ایرلاین های فعال در این مسیر پروازی شامل : زاگرس، معراج ، کیش ایر ، تابان ، وارش ، قشم ایر ، ایرتور، ماهان، ایران ایر و کاسپین هستند که ایرلاین کیش ایر با میانگین 39 پرواز در هفته فعال ترین ایرلاین پرواز تهران کیش است .

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - کیش :

به دلیل حجم بالای مسافرت به جزیره کیش بلیط چارتر تهران کیش یکی از پرمتقاضی ترین بلیط های چارتری است . شما می توانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما چارتری و سیستمی تهران به کیش به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به کیش را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط تهران به کیش را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و رضایت بخش را داریم.

راهنمایی های سفر به کیش:

برای اینکه در سفر به کیش بهترین اقامتگاه ها را انتخاب کنید مقاله راهنمای انتخاب هتل و اقامتگاه در کیش را بخوانید همچنین برای برنامه ریزی تفریحات و فعالیت های خود در کیش مقاله ی آشنایی با جذاب ترین تفریحات کیش را مطالعه کنید

.

بلیط هواپیما کیش تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب کیش

هتل های کیش
هتل مارینا پارک
هتل
برای 1 شب 2,295,000 تومان
رزرو اتاق
هتل داریوش
هتل
برای 1 شب 2,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل شایان
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارمیس
هتل
برای 1 شب 1,000,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران کیش چقدر است ؟

میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران کیش حدود 450 هزار تومان است .

بهترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش کدام است ؟

ارزانترین روزهای هفته برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش جمعه و یکشنبه است وشما در این دو روز به نسبت روزهای دیگر هفته شانس بیشتری برای خرید بلیط ارزان تهران کیش دارید .

قیمت مناسب برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش چقدر است ؟

قیمت مناسب برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش 300 هزار تومان است و چانچه شما بلیطی با قیمت 250 تا 300 هزار تومان پیدا کردید بهتر است زودتر اقدام به رزرو نمایید چرا که ممکن است در روزهای آتی قیمت بلیط بالاتر برود .

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته دهید و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه وکل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..