خرید بلیط هواپیما تهران مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران مشهد
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - مشهد
میانگین قیمت
604,000
قیمت مناسب
495,000
پروازهای هفتگی
133
پرترددترین روز
چهارشنبه
ارزان‌ترین روز
جمعه
ارزان‌ترین ایرلاین
آتا و تابان

بلیط تهران - مشهد :

مشهد دومین شهر بزرگ و یکی از پررفت و آمدترین شهرهای ایران است و عجیب نیست که بلیط تهران - مشهد محبوب ترین بلیط هواپیما در بین پرواز های داخلی باشد. به دلیل قرار گرفتن حرم امام رضا (ع) در مشهد ، این شهر در میان ایرانی ها و مسلمانان جهان محبوبیت زیادی دارد. . به طوری که هر سال تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی به مشهد سفر می‌کنند. به همین دلیل هر روز پروازهای متنوعی به فرودگاه مشهد، در ساعت‌های مختلف و از فرودگاه‌های متعدد صورت میگیرد که باعث آسان‌تر شدن انتخاب مسافران شده‌ است. اما از طرفی به دلیل توریستی بودن شهر مشهد بلیط هواپیمای تهران - مشهد در زمان تعطیلات و مناسبت های مذهبی تقاضای خیلی زیادی دارد و در نتیجه بلیط ارزان تهران مشهد خیلی زود تمام میشود و برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما لازم است زودتر به خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران - مشهد اقدام کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران - مشهد :

قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد به موارد متعددی بستگی دارد که هر یک می تواند در قیمت پرواز موثر باشد. اول از همه به شکل کلی قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد با گذر زمان افزایش پیدا میکند مثلا متوسط قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد در 8 ماه اول سال 98 تقریبا نزدیک به 100 درصد رشد داشته است. اما این لزوما بدین معنا نیست که دیگر بلیط ارزان هواپیما پیدا نمیکنید. عامل دیگری که در قیمت بلیط هواپیما تاثیر زیادی میگذارد روز پرواز است. در ایام معمولی سال بلیط در روزهای وسط هفته ارزان تر از آخر هفته هست و زمان بهتری برای خرید بلیط هواپیما مشهد است. مثلا بلیط هواپیما تهران به مشهد روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گرانتر از روزهای دیگر است و پرواز تهران به مشهد روز جمعه ظهر به بعد ارزان تر هست. به طور کلی روزهای قبل یا اول تعطیلات قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد افزایش پیدا کرده و روزهای آخر تعطیلات کاهش چشمگیر پیدا میکند. بنابراین برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد بهتر است صبور باشید و بازه های زمانی مختلف را بررسی کنید. علاوه بر روزهای هفته قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد در زمان تعطیلات و مراسم های مذهبی ممکن است چندین برابر حالت عادی باشد برای همین بهتر است چند هفته قبل از پرواز به مشهد بلیط خود را تهیه کنید. عامل سومی که در قیمت بلیط پرواز تهران مشهد تاثیر می گذارد زمان باقی مانده تا پرواز است. اینکه شما چند روز قبل از پرواز اقدام به خرید اینترنتی بلیط تهران - مشهد بکنید در میزان قیمت بلیط هایی که مشاهده میکنید تاثیر زیادی دارد.

هواپیما تهران مشهد :

همانطور که گفته شد پرواز تهران مشهد به علت اینکه دو فرودگاه اصلی پروازهای داخلی ایران، فرودگاه مهرآباد و فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، را به هم وصل می کند در کنار پرواز مشهد به تهران ، پرتکرارترین پرواز و پرفروش ترین بلیط هواپیما را داراست. این موضوع باعث شده است که تقریبا همه شرکت های هواپیمایی داخلی از ایرلاین ماهان و ایران ایر گرفته تا آسمان و ایران ایرتور همگی روزانه از تهران به مشهد و مشهد به تهران پرواز داشته باشند. بدین ترتیب هر روز هواپیماهای زیادی بین تهران و مشهد جابجا می شوند و بلیط هواپیما تهران مشهد تنوع و تعدد بالایی دارد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - مشهد :

شما در چمدون می توانید به راحتی با انتخاب بلیط تهران - مشهد به عنوان مبدا و مقصد و تاریخ مد نظر خودتان بین همه پروازهای تهران مشهد جستجو کنید و با مشاهده لیست کامل بلیط هواپیما تهران مشهد با توجه به شرایط خود ارزانترین و بهترین بلیط هواپیما را انتخاب و به رزرو آنلاین کنید.

.

بلیط هواپیما مشهد - تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل مدینه الرضا
هتل
برای 1 شب 975,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیس
هتل
برای 1 شب 623,480 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای 1 شب 610,400 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد چند است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد معمولا از حدود 400هزار تومان تا 1میلیون تومان متغیر است. اما متوسط قیمت حدود 602هزار تومان و حدود قیمت بلیط هواپیمای ارزان تهران مشهد 480تا 520هزار تومان است.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه و کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..