خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران ارومیه
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - ارومیه
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تهران - ارومیه :

ارومیه یکی از کلان شهر های ایران است و هم به لحاظ تاریخی و هم تجاری شهر مهمی است . مسیر پرواز تهران به ارومیه نیز هم به دلایل سفرهای تفریحی که توسط گردشگران داخلی و خارجی صورت می گیرد و هم سفرهایی با اهداف کاری همواره در طول سال متقاضی دارد و این موضوع شرکت های هواپیمایی مختلف را ترغیب کرده که پرواز تهران به ارومیه را پوشش دهند و قدرت انتخاب مسافران برای خرید بلیط تهران به ارومیه با قیمت مناسب را بالا ببرند.

قیمت بلیط هواپیما تهران - ارومیه :

قیمت بلیط هواپیما تهران به ارومیه تحت تاثیر شرکت هواپیمایی ارائه دهنده و یا نوع کلاس پروازی میتواند تغییر کند علاوه بر این روز و ساعت خرید بلیط نیز در تعیین ارزان بودن و گران بودن بلیط هواپیما بسیار مهم است . با توجه به دو خصوصیت مهم شهر ارومیه یعنی توریستی و تجاری بودن به نظر می آید قیمت بلیط هواپیما تهران به ارومیه در اواخر هفته و ایام تعطیلات افزایش یابد و شما برای خرید بلیط ارزانتر تهران به ارومیه بهتر است اوایل هفته و یا زودتر از زمان موعود اقدام به خرید بلیط کنید .

هواپیما تهران ارومیه :

مدت زمان پرواز از فرودگاه مهرآباد تهران به تا فرودگاه شهید باکری ارومیه حدود یک ساعت و بیست دقیقه است البته ممکن است تحت تاثیر عواملی مثل آب و هوا تغییر کند . پرواز تهران به ارومیه به دلیل تقاضای زیاد در تمامی روزهای هفته موجود می باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - ارومیه :

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوع چارتری و سیستمی می توانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به ارومیه را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به ارومیه را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیمای ارومیه تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب ارومیه

هتل های ارومیه
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه و کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..