خرید بلیط هواپیما تهران عسلویه

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران عسلویه
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - عسلویه
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تهران - عسلویه :

علاوه بر جذابیت گردشگری این جزیزه اهمیت اقتصادی و صنعتی عسلویه باعث شده تا روزانه پرواز های زیادی از ایرلاین های مختلف در پایتخت به مقصد فرودگاه عسلویه صورت گیرد . افراد زیادی با اهداف تجاری به این جزیره سفر میکنند و مسافت زیاد بین تهران و عسلویه باعث شده افراد برای سفرهای کاری از هواپیما استفاده کنند و این موضوع باعث شده تا ایرلاین های مختلف این مسیر پروازی را پوشش دهند و برای ارائه قیمت مناسب تر و خدمات بهتر باهم به رقابت بپردازند .

قیمت بلیط هواپیما تهران - عسلویه :

قیمت بلیط هواپیما تهران به عسلویه به عواملی همچون ایرلاین انتخابی ، نوع کلاس پروازی و روز و ساعت خرید بلیط هواپیما بستگی دارد . در واقع هر یک از این عوامل سهم بسزایی در تعیین قیمت بلیط تهران به عسلویه دارند ولازم است برای خرید بلیط ارزانتر به این موارد توجه داشته باشید.

هواپیما تهران - عسلویه :

مدت زمان پرواز تهران به عسلویه حدود یک ساعت و نیم است که با توجه به عواملی مثل آب و هوا قابل تغییر است و بلیط هواپیما تهران عسلویه در تمامی روزهای هفته موجود می باشد.

خرید بلیط آنلاین بلیط هواپیما تهران - عسلویه :

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران به عسلویه می توانید به سایت چمدون مراجعه کرده ودر قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به عسلویه را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به عسلویه را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما عسلویه - تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب عسلویه

هتل های عسلویه
هتل ریم رام
هتل
برای 1 شب 1,250,000 تومان
رزرو اتاق
هتل رمیله
هتل
برای 1 شب 530,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..