خرید بلیط هواپیما تهران رشت

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران رشت
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - رشت
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تهران - رشت :

رشت یکی از شهرهای بزرگ و از جمله شهرهای پرجمعیت ایران است و به دلیل همسایه بودنش با دریای خزر، آب و هوایی بسیار معتدل دارد و در مرکز استان گیلان واقع شده است. برای همین عجیب نیست که بلیط هواپیما تهران - رشت در بین پرواز های داخلی محبوب باشد و مسافران زیادی بین دو فرودگاه مهرآباد و فرودگاه سردار جنگل رشت جابجا شوند. شهر رشت به دلیل داشتن آب و هوای خوب و طبیعت بکر محبوبیت زیادی میان ایرانی ها دارد. همچنین به دلیل توریستی بودن شهر رشت بلیط هواپیمای تهران - رشت در زمان تعطیلات و عید ها سریع رزرو میشود. و شاید بلیط ارزان تهران به رشت به راحتی پیدا نشود.

قیمت بلیط هواپیما تهران - رشت :

قیمت بلیط هواپیما تهران به رشت به عوامل متعددی مانند نوع کلاس پروازی، روز و ساعت پرواز و شرکت های هواپیمایی با خدمات مختلف آن ایرلاین بستگی دارد. برای گرفتن ارزانترین بلیط هواپیما تهران به رشت باید در زمان هایی خارج از ایام پرترافیک سال اقدام کنید برای مثلا قیمت بلیط هواپیما تهران به رشت در زمان تعطیلات و عید ها گرانتر از بقیه ایام سال است و بهتر است که زودتر برای خرید بلیط خود اقدام کنید.

هواپیما تهران رشت :

مدت زمان پرواز تهران به رشت حدود یک ساعت است ودرتمامی روزهای هفته پرواز تهران به رشت موجود می باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - رشت :

شما می توانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوع چارتری و سیستمی به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به رشت را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به رشت را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما رشت - تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب رشت

هتل های رشت
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

تست

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..