خرید بلیط هواپیما تهران شیراز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران شیراز

بلیط تهران - شیراز :

شهر شیراز به عنوان مهد فرهنگ و هنر همواره از مقاصد محبوب گردشگران داخلی و خارجی است و جاذبه های بی بدیل و مردم خونگرم و مهمان نواز این شهر موجب شده که نه تنها گردشگران خارجی بلکه خانواده های ایرانی نیز برای خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز ترغیب شوند و شیراز را جزو گزینه های اصلی خود برای سفر قرار دهند به همین دلیل مسیر تهران به شیراز به خصوص در فصل بهار و تابستان جزو پر رفت و آمد ترین مسیرهای پروازی است و همین موضوع باعث شده بلیط هواپیما تهران به شیراز توسط اکثر شرکت های هواپیمایی فروخته شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران - شیراز :

قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز به عوامل متعددی از جمله نوع کلاس پروازی، روز و ساعت پرواز و شرکت های هواپیمایی با خدمات گوناگون بستگی دارد. و برای گرفتن ارزانترین بلیط هواپیما تهران به شیراز باید در زمان هایی خارج از ایام پرترافیک سال اقدام کنید . مثلا قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز در فصل بهار و تابستان، ایام نوروز و سایر تعطیلات و آخر هفته ها افزایش پیدا میکند و بالعکس در فصل زمستان و پاییز و ایام غیر تعطیل و اواسط هفته امکان خرید بلیط ارزان وجود دارد.

اطلاعات بلیط تهران شیراز:

اطلاعات پرواز تهران شیراز

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز معمولا از حدود 150 هزار تومان تا 800 هزار تومان متغیر است. متوسط قیمت بلیط هواپیمای تهران به شیراز حدود 290 تا 300 هزار تومان می باشد. بیشتر روزها اگر بلیطی با قیمت حدود 215هزار تومان یا کمتر پیدا کنید قیمت مناسبی برای پرواز تهران شیراز است و احتمالا بلیط ارزان تری پیدا نخواهید کرد. در تمام روزهای هفته از تهران به شیراز پروازهای متعددی انجام می شود. در بعضی روزهای ممکن است تعداد آنها حتی به 20 پرواز هم برسد. روزهای یکشنبه با 17 پرواز پرترددترین روز مسیر تهران شیراز و روزهای سه شنبه با 11 کم ترددترین روز هفته است. معمولا پنج شنبه ها بلیط هواپیمای تهران شیراز ارزان تر از دیگر روزهای هفته و دوشنبه و جمعه ها گرانتر از روزهای دیگر است. در انتخاب ایرلاین برای خرید بلیط هواپیمای تهران شیراز گزینه های پیش روی شما زیاد هستند. 14 شرکت هواپیمایی داخلی در مسیر تهران شیراز پرواز دارند. ایرلاین آسمان با 21 پرواز در هفته و فلای پرشیا با 13 پرواز فعال ترین ایرلاین های تهران-شیراز هستند. همچنین ایرلاین های کارون ، تابان و معراج فقط در بعضی روزها بلیط هواپیما تهران شیراز دارند و هواپیمایی کیش ایر و زاگرس در این مسیر فعال نیستند.

هواپیما تهران شیراز :

مدت زمان پرواز تهران به شیراز حدود یک ساعت و سی دقیقه است و در همه روزهای هفته پرواز تهران به شیراز موجود می باشد. پروازهای داخلی تهران عموما (تقریبا همه) از فرودگاه مهرآباد انجام می شود و پروازهای شهر شیراز (چه داخلی و چه خارجی) از فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز انجام می شوند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - شیراز :

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران به شیراز از نوع سیستمی و چارتری به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به شیراز را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط تهران به شیراز با قیمتی مناسب را به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری به یادماندنی در این شهر زیبا را داریم.

.

بلیط هواپیما شیراز تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب شیراز

هتل های شیراز
هتل بزرگ
هتل
برای یک شب 599,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پرسپولیس
هتل
برای یک شب 252,000 تومان
رزرو اتاق
هتل زندیه
هتل
برای یک شب 385,000 تومان
رزرو اتاق
هتل چمران
هتل
برای یک شب 340,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تاکل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..