خرید بلیط هواپیما تهران شیراز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران شیراز
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - شیراز
میانگین قیمت
548,000
قیمت مناسب
473,000
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تهران - شیراز :

شهر شیراز به عنوان مهد فرهنگ و هنر همواره از مقاصد محبوب گردشگران داخلی و خارجی است و جاذبه های بی بدیل و مردم خونگرم و مهمان نواز این شهر موجب شده که نه تنها گردشگران خارجی بلکه خانواده های ایرانی نیز برای خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز ترغیب شوند و شیراز را جزو گزینه های اصلی خود برای سفر قرار دهند به همین دلیل مسیر تهران به شیراز به خصوص در فصل بهار و تابستان جزو پر رفت و آمد ترین مسیرهای پروازی است و همین موضوع باعث شده بلیط هواپیما تهران به شیراز توسط اکثر شرکت های هواپیمایی فروخته شود.

اطلاعات بلیط تهران شیراز:

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز معمولا از حدود 190 هزار تومان تا 980 هزار تومان متغیر است. متوسط قیمت بلیط هواپیمای تهران به شیراز حدود 340 تا 350هزار تومان می باشد. بیشتر روزها اگر بلیطی با قیمت حدود 230هزار تومان یا کمتر پیدا کنید قیمت مناسبی برای پرواز تهران شیراز است و احتمالا بلیط ارزان تری پیدا نخواهید کرد. در تمام روزهای هفته از تهران به شیراز پروازهای متعددی انجام می شود. در بعضی روزهای ممکن است تعداد آنها حتی به 17 پرواز هم برسد. روزهای چهارشنبه و دوشنبه با 17 پرواز پرترددترین روز مسیر تهران شیراز و روزهای پنجشنبه و جمعه با 12 پرواز کم ترددترین روزهای هفته هستند. معمولا شنبه ها با متوسط قیمت 274 هزار تومان ارزان تر از دیگر روزهای هفته و دوشنبه و پنجشنبه ها با متوسط قیمت 360 هزار تومان گرانتر از روزهای دیگر است. در انتخاب ایرلاین برای خرید بلیط هواپیمای تهران شیراز گزینه های پیش روی شما زیاد هستند. 15 شرکت هواپیمایی داخلی در مسیر تهران شیراز پرواز دارند. ایرلاین آسمان و کاسپین با 16 پرواز در هفته فعال ترین ایرلاین های تهران شیراز هستند. همچنین ایرلاین های کارون ، تابان و معراج فقط در بعضی روزها بلیط هواپیما تهران شیراز دارند و هواپیمایی کیش ایر در این مسیر فعال نیست .

قیمت بلیط هواپیما تهران - شیراز :

قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز به عوامل متعددی از جمله نوع کلاس پروازی، روز و ساعت پرواز و شرکت های هواپیمایی با خدمات گوناگون بستگی دارد. و برای گرفتن ارزانترین بلیط هواپیما تهران به شیراز باید در زمان هایی خارج از ایام پرترافیک سال اقدام کنید . مثلا قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز در فصل بهار و تابستان، ایام نوروز و سایر تعطیلات و آخر هفته ها افزایش پیدا میکند و بالعکس در فصل زمستان و پاییز و ایام غیر تعطیل و اواسط هفته امکان خرید بلیط ارزان وجود دارد.

هواپیما تهران شیراز :

مدت زمان پرواز تهران به شیراز حدود یک ساعت و سی دقیقه است و در همه روزهای هفته پرواز تهران به شیراز موجود می باشد. پروازهای داخلی تهران عموما (تقریبا همه) از فرودگاه مهرآباد انجام می شود و پروازهای شهر شیراز (چه داخلی و چه خارجی) از فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز انجام می شوند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - شیراز :

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران به شیراز از نوع سیستمی و چارتری به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به شیراز را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط تهران به شیراز با قیمتی مناسب را به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری به یادماندنی در این شهر زیبا را داریم.

.

بلیط هواپیما شیراز تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب شیراز

هتل های شیراز
هتل بزرگ
هتل
برای 1 شب 784,800 تومان
رزرو اتاق
هتل پرسپولیس
هتل
برای 1 شب 664,900 تومان
رزرو اتاق
هتل زندیه
هتل
برای 1 شب 686,700 تومان
رزرو اتاق
هتل چمران
هتل
برای 1 شب 763,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

قیمت بلیط هواپیما ارزان تهران شیراز حدودا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز معمولا از حدود 190 هزار تومان تا 980 هزار تومان متغیر است. متوسط قیمت بلیط هواپیمای تهران به شیراز حدود 340 تا 350هزار تومان می باشد. بیشتر روزها اگر بلیطی با قیمت حدود 230هزار تومان یا کمتر پیدا کنید قیمت مناسبی برای پرواز تهران شیراز است و احتمالا بلیط ارزان تری پیدا نخواهید کرد.

تعداد پروازهای هفتگی در این مسیر چقدر است ؟

در طول هفته 63 پرواز در مسیر تهران شیراز انجام می شود .

ارزانترین ایرلاین در این مسیر کدام است ؟

ایرلاین زاگرس به عنوان ارزانترین ایرلاین موجود در این مسیر پروازی شناخته می شود .

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..