خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران زاهدان
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز تهران - زاهدان
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط تهران - زاهدان :

زاهدان بزرگترین شهر استان سیستان و بلوچستان است که به دلیل قرار گیری در مرز پاکستان و افغانستان و داشتن جاذبه های تاریخی و فرهنگی یکی از مقاصد پرطرفدار به خصوص برای سفر های کاری است و فرودگاه زاهدان روزانه میزبان تعداد زیادی از مسافران فرودگاه مهر آباد است . مسافت زیاد بین دو شهر تهران و زاهدان باعث شده بلیط هواپیما اولین گزینه مسافران برای سفر به این شهر باشد . این استقبال زیاد از مسیر پرواز تهران به زاهدان ، شرکت های هواپیمایی مختلف را مجاب کرده تا این پرواز را پشتیبانی کنند و برای ارائه قیمت و خدمات بهتر با هم به رقابت بپردازند.

اطلاعات پرواز تهران زاهدان :


اطلاعات پرواز تهران - زاهدان

قیمت بلیط هواپیما تهران - زاهدان :

قیمت بلیط هواپیما تهران به زاهدان به نوع کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی با خدمات مختلف بستگی دارد اما موردی که سهم بسزایی در تعیین قیمت بلیط هواپیما دارد روز و ساعت خرید است . با توجه به آب و هوای گرم و خشک شهر زاهدان ، بهترین زمان سفر به این شهر فصل بهار و پاییز است و طبیعی است که در این دو فصل به همراه ایام تعطیل و اوایل هفته قیمت بلیط هواپیما تهران به زاهدان افزایش پیدا کند و لازم است برای خرید بلیط ارزان تهران به زاهدان در زمان هایی بجز زمان های گفته شده و یا زودتر اقدام به خرید کنید . اما به طور کلی میانگین قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران - زاهدان 450 هزار تومان است و قیمت مناسب برای خرید بلیط هواپیمادر این مسیر 350 هزار تومان است . یعنی اگر شما پس از جستجو بلیطی با این قیمت پیدا کردید بهتر است آن را خریداری کنید زیرا با توجه به میانگین قیمت بلیط ممکن است در روزهای آینده قیمت بالاتر برود .

هواپیما تهران زاهدان :

مدت زمان پرواز تهران به زاهدان حدود دو ساعت است که تحت تاثیر عواملی مثل آب و هوا و شرکت هواپیمایی ممکن است تغییر کند . ایرلاین های مختلفی در مسیرپروازی تهران - زاهدان فعالیت می کنند که ارزانترین آنها ایرلاین آسمان است .

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - زاهدان :

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوع چارتری و سیستمی می توانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به زاهدان را مشاهده نمایید . ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به زاهدان را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما زاهدان - تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب زاهدان

هتل های زاهدان
هتل استقلال
هتل
برای 1 شب 599,500 تومان
رزرو اتاق
هتل جهانگردی
هتل
برای 1 شب 381,500 تومان
رزرو اتاق
هتل امین
هتل
برای 1 شب 258,330 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران - زاهدان چقدر است ؟

میانگین قیمت بلیط هواپیما تهران - زاهدان حدودا 450 هزار تومان است .

بیشترین تعداد پرواز تهران - زاهدان در چه روزی انجام می شود ؟

روز چهارشنبه به عنوان پرتردد ترین روز هفته برای پرواز تهران - زاهدان شناخته می شود .

رزانترین ایرلاین موجود در مسیر پروازی تهران - زاهدان کدام است ؟

ایرلاین آسمان در بین ایرلاین های دیگر ارزانترین بلیط هواپیما تهران - زاهدان را ارائه می دهد .

چه تعداد پرواز تهران - زاهدان در طول هفته انجام می شود ؟

در مسیر پروازی تهران - زاهدان 25 پرواز انجام می شود .

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

تست

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..