خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط تهران زاهدان

بلیط تهران - زاهدان :

زاهدان بزرگترین شهر استان سیستان و بلوچستان است که به دلیل قرار گیری در مرز پاکستان و افغانستان و داشتن جاذبه های تاریخی و فرهنگی یکی از مقاصد پرطرفدار به خصوص برای سفر های کاری است و فرودگاه زاهدان روزانه میزبان تعداد زیادی از مسافران فرودگاه مهر آباد است . مسافت زیاد بین دو شهر تهران و زاهدان باعث شده بلیط هواپیما اولین گزینه مسافران برای سفر به این شهر باشد . این استقبال زیاد از مسیر پرواز تهران به زاهدان ، شرکت های هواپیمایی مختلف را مجاب کرده تا این پرواز را پشتیبانی کنند و برای ارائه قیمت و خدمات بهتر با هم به رقابت بپردازند.

قیمت بلیط هواپیما تهران - زاهدان :

قیمت بلیط هواپیما تهران به زاهدان به نوع کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی با خدمات مختلف بستگی دارد اما موردی که سهم بسزایی در تعیین قیمت بلیط هواپیما دارد روز و ساعت خرید است . با توجه به آب و هوای گرم و خشک شهر زاهدان ، بهترین زمان سفر به این شهر فصل بهار و پاییز است و طبیعی است که در این دو فصل به همراه ایام تعطیل و اوایل هفته قیمت بلیط هواپیما تهران به زاهدان افزایش پیدا کند و لازم است برای خرید بلیط ارزان تهران به زاهدان در زمان هایی بجز زمان های گفته شده و یا زودتر اقدام به خرید کنید .

هواپیما تهران زاهدان :

مدت زمان پرواز تهران به زاهدان حدود دو ساعت است که تحت تاثیر عواملی مثل آب و هوا و شرکت هواپیمایی ممکن است تغییر کند .

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران - زاهدان :

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوع چارتری و سیستمی می توانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای تهران به زاهدان را مشاهده نمایید . ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به زاهدان را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما زاهدان - تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب زاهدان

هتل های زاهدان
هتل استقلال
هتل
برای یک شب 342,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
تست
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..