خرید بلیط هواپیما یزد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال

ارزانترین بلیط هواپیما یزد از شهرهای منتخب در 7 روز آینده

پرواز یزد

از آنجاییکه شهر یزد یکی از شهرهای توریستی و پرطرفدار کشور برای مسافرت است، مسافران زیادی از نقاط مختلف کشور دارد. شما از هر شهر ایران که بخواهید به یزد سفر کنید با حداقل سه گزینه استفاده از ماشین شخصی، قطار و اتوبوس رو به رو هستید و اگر شهر محل زندگیتان فرودگاه هم داشته باشد که در کنار سه گزینه قبلی به پرواز یزد هم دسترسی دارید. اینکه کدام یک از این گزینه ها برای سفر به یزد مناسب است به عوامل زیادی بستگی دارد. اینکه شما عازم سفر کاری هستید یا تفریحی، بودجه شما برای سفر چقدر است، اولویت شما برای حمل و نقل کدام است و … پس توصیه می کنیم قبل از سفر به یزد مشخص کنید که استفاده از کدام وسیله حمل و نقل با در نظر گرفتن تمامی شرایط به نفع شما خواهد بود. مثلا اگر از پایتخت عازم یزد هستید با توجه به دور بودن مسیر زمینی تهران یزد حتی با وجود گران تر بودن بلیط هواپیما یزد، اما همچنان یکی از پرطرفدارترین گزینه ها برای مسافران یزد است چرا که مسیری که در بهترین حالت با ماشین شخصی در 6 تا 7 ساعت طی می شود را با پرواز تهران یزد تنها در 1 ساعت طی می کنند و به مقصد می رسند. این یک مزیت برای کسانی است که عازم سفر کاری به یزد هستند و یا ترجیح می دهند زمان بیشتری برای تفریح در مقصد بگذارند تا در مسیر بودن. پس اگر شما ام در شهری دور از یزد ساکن هستید و زمان برایتان در اولویت است پرواز یزد بهترین انتخاب برای سفر به یزد خواهد بود. طبق آمار سازمان هواپیمایی کشور در سال 99 فرودگاه یزد با ثبت 5000 نشست و برخاست جزو 10 فرودگاه پرتردد کشور محسوب می شود که این آمار نیز به خوبی نشان دهنده محبوبیت بلیط هواپیما یزد بین مسافران است.

قیمت بلیط یزد

اگر شما هم خواهان بلیط ارزان یزد هستید باید بدانید که قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر پروازی به عوامل مختلفی همچون: کلاس پروازی، ایرلاین مربوطه، زمان خرید بلیط و … بستگی دارد. یادتان باشد لزوما بهترین بلیط هواپیما یزد ارزانترین بلیط نیست چرا که باید قیمت چندین بلیط هواپیما را در شرایط مشابهی مقایسه کنید. پس بیش از اندازه ذهنتان را درگیر این موضوع نکنید و بجای اینکه وقت زیادی برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما یزد در سایت های مختلف بگذارید ترفندهای خرید بلیط ارزان را یاد بگیرید. یکی از این ترفندها خرید بلیط هواپیما یزد در زمان مناسب است. همانطور که قبل از این اشاره کردیم یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت بلیط یزد زمان خرید بلیط است. اینکه شما چه زمانی را برای خرید بلیط هواپیما یزد انتخاب می کنید تاثیر مستقیم در میزان هزینه ای دارد که برای خرید بلیط پرداخت می کنید. برای مثال هر شهری با توجه به شرایطی که دارد در ایام خاصی از سال شلوغ تر است. مثلا یزد به عنوان یک شهر توریستی در ایام عید بسیار پرطرفدار است. زمانی که تقاضا برای سفر به این شهر زیاد است قیمت بلیط هواپیما نیز افزایش پیدا می کند شما برای خرید بلیط ارزان یزد در چنین شرایطی دو راه دارید. یکی اینکه کلا سفر خود را به زمان دیگری موکول کنید مثلا تابستان که هوای یزد گرم است و مسافر کمتری قصد سفر به این شهر را دارد. راه دوم اینکه در ایام پرترافیک سال خرید بلیط را به لحظات آخر موکول نکنید. اینکه شما دو تا سه هفته زودتر اقدام به خرید بلیط هواپیما یزد کنید باعث می شود تا بتوانید نسبت به کسانی که تنها چند روز قبل از پرواز بلیط خریداری کرده اند، شانس بیشتری برای خرید بلیط ارزان یزد داشته باشید.

خرید بلیط یزد

برای خرید بلیط هواپیما یزد کافی است به سایت چمدون مراجعه کنید. ابتدا مبدا سفر خود را مشخص کنید و بعد از انتخاب یزد به عنوان مقصد، زمان سفر خود را تعیین کنید بعد از آن لیستی از بلیط های مختلف را مشاهده خواهید کرد. اگر حداقل دو روز قبل از زمان سفر به یزد به سایت چمدون مراجعه کنید بعد از زدن دکمه جستجو باکس پیش بینی چمدون را مشاهده خواهید کرد که به شما می گوید الان زمان مناسبی برای خرید بلیط یزد هست یا در روزهای آینده قیمت بلیط یزد کاهش پیدا می کند و بهتر است دست نگه دارید. در کنار این شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما یزد از گزینه پیگیری قیمت و رزرو اتوماتیک چمدون استفاده کنید با انتخاب این دو گزینه دیگر ترسی برای از دست دادن بلیط ارزان یزد نخواهید داشت و بین شما و کسانی که در هواپیما کنار شما نشسته اند شما آن فردی خواهید بود که بهترین بلیط هواپیما یزد را با قیمت مناسبی خریداری کردید.