skip to Main Content

مناطق مختلف جزیره کیش

جزیره کیش جزیره‌ای بیضی شکل است که محیطی به اندازه 24 کیلوکمتر و مساحتی برابر با 90 کیلومتر مربع دارد . بافت شهری جزیره کیش روی یک خط ساحلی قرار دارد که دور تا دور بخش بیابانی و صنعتی کیش قرار گرفنه است . کیش حدود 6 شهرک صنعتی دارد که در آن کسب و کارهایی مثل کارخانه ها ، تولیدات نفتی،کلی فروشی ها ، تعمیرگاه های خودروو فروشگاه های لوازم ساختمانی و … وجود دارد .
قسمت بازارها ، مراکز خرید ، فروشگاه ها و هتل ها که در زمان سفر به کیش اغلب در این مکان ها اقامت داریم و گردش می کنیم در مرکز شهر واقع شده که تقریبا تمامی نیازهای اولیه شما از محل اقامت و سهولت رفت و امد و خرید خوراکی و تفریح و …به عنوان مسافر در جزیره کیش را کاملا برطرف خواهد کرد . اما قسمت مسکونی کیش منطقه مسکونی صدف و نوبنیاد است که منطقه مسکونی صدف نسبت به نوبنیاد قدیمی تر است اما دسترسی بهتری به داخل شهر دارد و شما امکان اجاره خانه در این شهرک مسکونی که فاز بندی شده است را دارید . شهرک مسکونی نو بنیاد در نزدیکی کشتی یونانی است و چندین قسمت دارد . علا.ه بر این دو شهرک مسکونی برج های منطقه دامون ساحلی و گلدیس نیزجزو مناطق مسکونی کم جمعیت در جزیره کیش محسوب می شود .
سواحلی مثل ساحل مرد ماهیگیر و ساحل درختان نارگیل که در قسمت شرقی جزیره قرار گرفته است برای تماشای طلوع خورشید، ماهیگیری، استفاده از پلاژ ها وسایر تفریحات مناسب است و سواحلی مثل ساحل کشتی یونانی نیز در هنگام غروب آفتاب فوق العاده تماشایی است .

تیم تحریریه چمدون

مینویسیم تا بدانید.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Back To Top