آشنایی با مراکز تفریحی شیراز

یک‌شنبه, ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
آشنایی با مراکز تفریحی شیراز

شهر شیراز علاوه بر جاذبه های طبیعی و تاریخی بی نظیر است مراکز تفریحی متنوع و هیجان انگیز زیادی دارد که مناسب هر سلیقه و هر سن و سالی است و می تواند اوقات خوشی را برای شما در سفر ایجاد کند . در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از مهم‌ترین مراکز تفریحی در شیراز آشنا شویم

مجتمع خلیج فارس

در ورودی شهر جدید صدرا یک مجتمع به اسم خلیج فارس بنا شده است در این مجتمع یک بخش تفریحی به اسم ایران لند با مساحت ۲۸ هزار و ۸۰۰ متر مربع وجود دارد که شما در آن به بیش از ۱۰۰ بازی متنوع و هیجان انگیز دسترسی دارید . همچنین ایران لند بزرگترین سالن بیلیارد و بولینگ کشور را دارد . وجود ۶ سالن سینما سینمای مدرن در این مجموعه آن را به یکی از مراکز تفریحی محبوب در شهر شیراز تبدیل کرده است .

مجتمع زیتون

مجتمع زیتون نیز یکی دیگر از گزینه های گشت و گذار و تفریح در شهر شیراز است در این مجتمع بیش از ۴۰۰ مغازه وجود دارد که جنس های مختلفی در آنها به فروش می‌رسد وعلاوه بر گشت و گذار و خرید در این مجموعه می توانید به شهربازی آن بروید .در این شهر بازی تفریحاتی همچون چرخ و فلک رفتار کودکان بولینگ ماشین برقی ایران حاکی و غیره وجود دارد.

مجتمع تپه کاج

یکی دیگر از مراکز تفریحی محبوب و پرطرفدار کیش مجتمع تپه کاج است که ۱۰۰ هکتار مساحت دارد و از جمله امکانات این مجتمع می توان به اسکیت، مینی گلف، سالن اسکواش ، پینت بال ،پیست کارتینگ ،ایرهاکی، دارت، جامپینگ، دوچرخه‌سواری استخر توپ و سالن چند منظوره اشاره کرد.

لونا پارک

خیلی از مردم شیراز لونا پارک را بهترین جای تفریحی شیراز می‌دانند. لونا پارک قدیمی ترین شهربازی شیراز است و دسترسی مناسب آن یکی از دلایل محبوبیت آن است. در لونا پارک وسایل تفریحی همچون چرخ و فلک، ترامپولین، کشتی صبا، ترن هوایی ،تونل وحشت، سورتمه، اسکی و غیره وجود دارد.

گاندو

شهربازی گاندو دارای پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه های بازی است .یکی از ویژگی‌های خاص این شهربازی سالن تولد آن است.از دیگر امکانات آن غرفه های گریم عکاسی و غیره است.

پینت بال باشگاه پینت بال سیمرغ و شهید چمران شیراز نیز از جمله مراکزی است که می توانید در آن ها این ورزش هیجان انگیز را تجربه کنید

پارک دراک پارک کوهستانی دراک با مساحت ۵۸۰ هکتار در منطقه ده شهرداری شیراز واقع شده در این پارک می توانید از مسائلی همچون تله کابین چرخ و فلک بزرگ و زیپ لاین استفاده کنیم همچنین شما میتوانید در هتل واقع در این پارک اقامت داشته باشید و از مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری نیز استفاده کنید

پارک پالایشگاه ،جنت و آزادی نیز از مکان های مناسب برای تفریح در شهر شیراز است .