skip to Main Content

اقامت ارزان در شیراز

شیراز از جمله شهر های بزرگی است که اماکن تاریخی گردشگری و تفریحی زیادی دارد. از این رو همه ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این شهر زیبای تاریخی همه ساله به هتل ها و اقامتگاه های خود می افزاید. علاوه بر هتل های لوکس و گران قیمت، هتل های ارزان زیادی دارد. اگر بودجه شما کم است و زیاد قصد ماندن در هتل و استفاده از امکانات هتل را ندارید و یا می خواهید یک اقامت سنتی و متفاوت را یا قیمت مقرون به صرفه تجربه کنید ما در ادامه هتل ها و اقامتگاه هایی را به شما پیشنهاد می کنیم.

مهمانسرای حیدری شیراز

مهمانسرای حیدری شیراز

مهمانپذیر حیدری شیراز در سال ۱۳۵۵ افتتاح و در سال ۱۳۹۶ بازسازی انجام داده است. به مسافرانی که می‌خواهند اقامت ارزانی در شهر شیراز داشته باشند، مهمانسرای حیدری شیراز را معرفی می کنیم که در دو طبقه بنا شده و مجموعا 19 اتاق دارد. این مهمانسرا درست در مرکز شهر و نزدیک جاهای دیدنی از جمله شاهچراغ، آرامگاه حافظ، خانه زینت الملوک، حمام وکیل و ارگ کریم خان است، مهمانپذیر حیدری شیراز فاقد آسانسور می باشد.

مهمانسرای نارنجستان

مهمانسرای نارنجستان

مهمانپذیر نارنجستان در بافت تاریخی و توریستی شیراز و در نزدیکی اماکن گردشگری ، رستورانها و مراکز خرید می باشد که از آنجا به راحتی به دیدنی های شهر شیراز دسترسی دارید.

اقامتگاه بوم گردی گلستان راز شیراز

اقامتگاه بومگردی گلستان

اقامتگاه بوم گردی گلستان راز خانه‌ ای قدیمی با قدمتی 100 ساله بوده که تغییر کاربری داده است و میزبانان مسافران عزیز است. دیوارهای آجری حیاط، حوض آب و گلدان‌هایی که دور تا دورش چیده شده فضای سنتی را تشکیل می دهد که حس متفاوتی را به وجود می آورد. اقامتگاه بوم گردی گلستان راز با منوی کافی‌شاپ از مهمانان پذیرایی می‌کند و همچنین برای صرف غذاهای ایرانی می‌توانید از رستوران هتل استفاده کنید. این اقامتگاه در 2 طبقه دارای 7 اتاق است و با فضایی دلنشین، دسترسی خوب و پرسنل مهمان‌نواز اقامت خوشی را در شیراز برایتان به ارمغان می آورد. واحدهای اقامتی این اقامتگاه فاقد تلویزیون می باشند و در قسمت های مختلف از جمله طبقات همکف و اول دارای پله می باشد. این اقامتگاه در بافت تاریخی شهر قرار گرفته و به بسیاری از دیدنی‌های تاریخی شهرشیراز نزدیک است و در دو قدمی این هتل مسجد نصیرالملک، نارنجستان قوام و خانه زینت‌الملوک و مدرسه خان قرار دارند.

اقامتگاه سنتی گلشن

اقامتگاه سنتی گلشن

اقامتگاه سنتی گلشن در قلب شهر شیراز خیابان لطفعلی خان زند واقع شده است. خانه‌ ای 200 ساله که به دوره زندیه و اوایل دوره قاجار بر می گردد. این اقامتگاه در سال 1387 بازسازی‌ شده و کاربری اقامتگاه را پیدا کرده است. 8 اتاق با ظرفیت‌های مختلف گرداگرد حیاط دارد و در بخش ورود به این اتاق ها تعدادی پله وجود دارد. از لحاظ موقعیت مکانی نیز در فاصله 1.5 کیلومتری تا آرامگاه شاهچراغ واقع شده است و با 5 دقیقه پیاده روی به بازار وکیل می‌رسید اگرچه ایستگاه تاکسی و اتوبوس هم در 1 دقیقه‌ای تان است.

هتل کوثر

هتل کوثر شیراز در سال ۱۳۷۰ افتتاح و در سال ۱۳۹۶ بازسازی انجام داده است. این هتل در دو طبقه دارای 50 اتاق است. هتل کوثر هتلی دنج و آرام است که رستورانی دلنشین و چایخانه ی دلنشین تری دارد و شما میتوانید در فضای سبز آن هوایی تازه کنید. این هتل در خیابان زند واقع‌شده و می‌توان دسترسی آسانی به اماکن تاریخی از جمله حرم شاهچراغ، مسجد نصیرالملک، نارنجستان قوام، خانه زینت الملوک داشت با اقامت در این هتل می توانید از ارگ کریم خان نیز دیدن کنید.

تیم تحریریه چمدون

مینویسیم تا بدانید.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Back To Top