برای زندگی در شهر شلوغی مثل تهران که شبانه روز درگیر فعالیت و کار هستید شدیدا به تفریح نیاز دارید. این تفریح می تواند یک کافه گردی با دوستانتان، یک پیک نیک خانوادگی در آخر هفته و یا تجربه یک تفریح هیجان انگیز و متفاوت باشد. اما از آنجایی که بیشتر شما سراغ دو گزینه اول می روید و ممکن است کمتر از مکان های تفریحی در تهران با خبر باشید در ادامه می خواهیم تعدادی از هیجان انگیزترین تفریحات تهران را به شما معرفی کنیم تا آنها را در لیست فرار از روزمرگی خود بگذارید.

بالن سواری

شاید باورش کمی سخت باشد که شما امکان بالن سواری در تهران را دارید! اما صبر کنید باید کمی از تهران فاصله بگیریم و به منطقه آبسرد دماوند برویم. جایی بین فیروزکوه و دماوند به اسم آبا. در اینجا می توانید بالن سواری، این تفریح هیجان انگیز و البته رویایی را تجربه کنید.

اتاق فرار

بازی هایی که زمانی در دنیای دیجیتال تجربه می کردید در دنیای واقعی قابل لمس است. در کجا؟ اسکیپ روم یا اتاق فرار. شما در این بازی باید معمایی را در طی 1 ساعت جل کنید تا بتوانید راه فرار را پیدا کنید. توصیه می کنیم با بهبود روند شیوع کرونا در کشور حتما این تفریح را با دوستانتان در اسکیپ روم های مختلفی که در تهران وجود دارد تجربه کنید.

زیپ لاینزیپ لاینتجربه سرخوردن روی سیم آن هم در ارتفاع یکی دیگر از تفریحات هیجان انگیز است که شما می توانید آن را در بام تهران تجربه کنید. البته اگر وزنتان زیر 100 کیلوگرم باشد :)

بانجی جامپینگ

بانجی جامپینگ از هیجان انگیز ترین تفریحات موجود در تهران است که مورد استقبال جوانان واقع شده است. شما می توانید این تفریح هیجان انگیز را در پارک ولایت و یا توچال تجربه کنید.

سورتمه سواری

یکی از تفریحات مناسب برای آخر هفته ها همراه با خانواده و یا دوستان سورتمه سواری در تله کابین توچال است.

کارتینگکارتینگیکی از تفریحات مناسب برای عاشقان سرعت بجای لایی کشیدن در خیابان ها و بازی با جان افراد، کارتینگ است. پیست کارتینگ فشم، آزادی، پرند و … این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد.

پینت بال

پینت بال نیز از آن دسته تفریحات دوستانه و دسته جمعی است که طرفداران خاص خودش را دارد. پینت بال دانسال، پرواز و چیتگر مکان های خوبی برای تجربه این تفریح هستند.

برد گیم

یکی از تفریحات مورد علاقه ایرانی ها وقتی دور هم جمع هستند بازی های فکری است. کافه های برد گیم ها این امکان را برای شما فراهم کردند تا همانطور که پشت میز نشسته اید و گپ می زنید بازی هم کنید.