یکی از بخش های سفر به شهرهای مختلف که اغلب در برنامه ریزی سفر از آن غافل میشویم بازدید از مراکز تفریحی آن شهر است . شهر اهواز در کنار جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوانش مراکز تفریحی مختلف دارد که حضور در هر یک از آنها می تواند لذت و هیجان سفر شما به این شهر را دوچندان کند . در ادامه مراکز تفریحی شهر اهواز را به شما معرفی میکنیم تا با توجه به برنامه سفر خود بتوانید از آنها دیدن کنید .

اسکله مجموعه تفریحی اهواز

اسکله تفریحییکی از مجموعه های تفریحی که در نزدیکی پل طبیعت اهواز واقع شده است اسکله تفریحی است که امکاناتی نظیر رستوران و کافی شاپ و موسیقی زنده و ..و دارد . در واقع رستوران و کافه موجود در این اسکله جزو پاتوق های محبوب در بین مردم اهواز است که همجواری آن با رود کارون لذت غذا خوردن و وقت گذرانی در آن را دو چندان می کند .

پارک چوبی اهواز

اگر گذرتان به ساحل کیانپارس اهواز افتاد حتما از پارک چوبی دیدن کنید این پارک با سازه های چوبی خود مکان مناسبی برای خوش گذرانی بچه ها و استراحت خانواده ها می باشد . همچنین برای رفاه حال مسافران پارکینگ های کوچک و بزرگی در این مجموعه در نظر گرفته شده است .

پارک جزیره

پارک جزیرهیکی از تفرجگاه های شهر اهواز که برای قدم زدن در شب بسیار مناسب است پارک جزیره است . نورپردازی های جذاب این پارک باعث شده تا یکی از پارک های مورد علاقه مردم و مسافران اهواز باشد .

پارک آبی اهواز

در شهر گرمی مثل اهواز رفتن به پارک آبی می تواند یکی از تفریحات دلپذیر باشد . شما می توانید در سفر به اهواز از این تفریح جذاب استفاده کنید فقط قبل از رفتن سانس مربوط به آقایان و خانمها را چک کنید .

شهربازی پاداد

شهربازی از تفریحات رایج و محبوب در هر شهری است . اگر در سفر به اهواز هم هوس یک تفریح پر هیجان را کردید میتوانید به شهربازی پاداد بروید.

پینت بال اهواز

پینت بالدر بین مراکز تفریحی اهواز این بازی جذاب هم به چشم می‌خورد. پینت بال سورنا در اهواز فرصت خوبی است تا در سفرتان، از لذت این بازی غافل نشوید و حسابی خوش بگذرانید.

راپل

راپلشما هم دوست دارید لذت فرود در شهر اهواز را تجربه کنید ؟ پس به سراغ راپل در پارک سنگی این شهر بروید. راپل یک فرود مهیج از طریق کابل و وسایل مخصوص است و این بازی در بین عاشقان آدرنالین طرفداران بسیاری دارد.

بولینگ بوستان

بولینگاگر شما هم از دوستداران بولینگ هستید این امکان در شهر اهواز نیز برای شما مهیا شده است . بولینگ بوستان تفریح جذابی در کنار بازدید از جاذبه های دیدنی شهر اهواز است .