skip to Main Content

آشنایی با مراکز تفریحی بندرعباس

مراکز تفریحی بندرعباس

یکی از بخش های سفر به شهرهای مختلف که اغلب در برنامه ریزی سفر از آن غافل می شویم بازدید از مراکز تفریحی آن شهر است. بندرعباس در کنار جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوانش مراکز تفریحی مختلف دارد که حضور در هر یک از آنها می تواند لذت و هیجان سفر شما به این شهر را دوچندان کند. در ادامه مراکز تفریحی بندرعباس را به شما معرفی می کنیم تا با توجه به برنامه سفر خود بتوانید از آنها دیدن کنید.

ساحل سورو

ساحل سورو محبوب ترین مکان تفریحی بندرعباس است. این ساحل که در یکی از محله های قدیمی بندرعباس قرار دارد گزینه مناسبی برای گردش و تفریح در بندرعباس محسوب می شود. اخر هفته و ایام تعطیل اگر سری با این ساحل بزنید مسافران زیادی را خواهید دید که همراه خانواده برای تفریح و قدم زدن کنار دریا به این ساحل آمده اند. محوطه بازی برا بچه ها، پلاژ بانوان، قایق سواری و بنانا نمونه ای از تفریحاتی است که می توانید در ساحل سورو تجربه کنید.

آدرس: بندرعباس، سواحل غربی شهر، ساحل سورو

پارک دولت بندرعباس

اگر به دنبال مکانی هستید که علاوه بر بودن کنار دریا تفریحات دیگری نیز در اختیارتان قرار دهد به سمت پارک دولت بندرعباس بروید. این پارک ساحلی با داشتن پیست دوچرخه سواری این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد که همزمان از منظره و دوچرخه سواری لذت ببرید. هم چنین کافه های موجود در این پارک بهترین گزینه برای رفع خستگی و وقت گذرانی هستند. اگر قصد پیک نیک همراه خانواده و دوستان را دارید می توانید در یکی از آلاچیق های این پارک مستقر شوی و در آخر هم باید به پیست کارتینگی که در قسمت شرقی پارک قرار دارد اشاره کنیم که باب میل دوستداران تفریحات هیجان انگیز است.همچنین با سر زدن به صفحه برنامه سفر سه روزه به بندرعباس میتوانید برنامه ریزی سفر سه روزه خود را انجام دهید.

آدرس: بندرعباس، گلشهر جنوبی، بلوار رسالت جنوبی

بوستان غدیر بندرعباس

بوستان غدیر بندرعباس یکی دیگر از مکان های تفریحی بندرعباس است که در نزدیکی پارک دولت بندرعباس است و تقریبا همان امکانات پارک دولت را برای تفریح و خوشگذرانی دارد. یعنی شما می توانید از پیست دوچرخه، کافی شاپ، آلاچیق و دیر امکانات رفاهی این پارک استفاده کنید. گزینه های تفریحی متفاوت در این پارک امکان شنا کردن در برخی قسمت های آن و باشگاه پینت بال سینگو است که در صورت تمایل می توانید خودتان را به این تفریحات جذاب در بندرعباس مهمان کنید.

آدرس: بندرعباس، بلوار الغدیر

مجتمع موج افشان

برای تجربه تفریحات دریایی در بندرعباس می توانید به سراغ مجتمع موج افشان بروید و تفریحات آبی مختلف از جمله استخر، جکوزی و قایق سواری را تجربه کنید.

بندرعباس، بلوار ساحلی، پشت صدا و سیما، باشگاه چمران، اول ورودی پارک غدیر

تیم تحریریه چمدون

مینویسیم تا بدانید.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

Back To Top