شهر یزد با داشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوان یکی از مقاصد پرتردد توسط گردشگران است. اما همیشه سفر به یزد به دیدن مقاصد تاریخی و طبیعی ختم نمی شود و ممکن است بخواهید کمی هم در شهر یزد تفریح کنید. اگر قصد آشنایی با مراکز تفریحی یزد را دارید در ادامه با چمدون همراه باشید تا بهترین مکان های تفریحی یزد را به شما معرفی کند.

پارک کوهستانپارک کوهستانپارک کوهستان یکی از محبوب ترین مکان های تفریحی در یزد است. این پارک سرسبز با امکانات رفاهی همچون: شهربازی، محل چادر زدن برای مسافران، آلاچیق، دریاچه مصنوعی، قایق سواری، شهربازی، پیست اسکیت، پیست موتورها و ماشین های کوچک و بوفه‌های مختلف هم برای تفریح مسافران و هم خود مردم یزد گزینه عالی است.

پینت بال تکاورپینت بال تکاورپین بال از جمله تفریحات هیجان انگیز یزد است که شما می توانید همراه دوستان یا خانواده خود آن را تجربه کنید. پینت بال تکاور از جمله مراکز تفریحی یزد است که این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد.

شهربازی سرزمین ستاره هاشهربازی سرزمین ستاره هاشهربازی سرزمین ستاره های یزد اولین شهر بازی شهر یزد و با مساحتی حدود 2000 متر مربع بزرگترین شهربازی یزد نیز است. این شهر بازی با داشتن امکانات گوناگون به عنوان یکی از بهترین مکان های تفریحی یزد شناخته می شود.

باشگاه تفریحی ورزشی جنگ ستارگانباشگاه ورزشی جنگ ستارگانباشگاه تفریحی ورزشی جنگ ستارگان، نخستین مجموعه لیزری در استان یزد است که به عنوان مدرن ترین مرکز تفریحی یزد نیز شناخته می شود. شما می توانید به همراه خانواده و یا دوستان خود از بازی های هیجان انگیزی همچون: لیزرتگ، فوتبال دستی، ایرهاکی و دارت در این مجموعه لذت ببرید. در بازی لیزر تگ شما باید ضمن در امان ماندن از شلیک لیزری تیم مقابل از دالان های تو در تو و موانع بسیار عبور کنید تا برنده بازی شوید. این بازی برای افراد با سنین بالاتر از 6 سال مجاز است.

مجموعه موج های آبی بارانمجموعه موج های آبی بارانمجموعه موج های آبی باران یزد، بزرگترین مجموعه آبی جنوب شرق کشور است که این مجموعه در سال ۱۳۹۶ در رضوانشهر یزد احداث شد. موج های آبی باران رضوانشهر امکاناتی نظیر استخر، سونای خشک و بخار، وان آب سرد، سرسره سرعتی، سرسره تک نفره و دو نفره، سرسره روباز، سرسره U ، چاله فضایی، سقوط آزاد، جکوزی، استخر موج و رودخانه دارد که به عنوان یکی از مکان های تفریحی جذاب یزد شناخته می شود.

مجموعه آبی مهنورمجموعه آبی مهنورمجموعه مهنور یزد یکی دیگر از مراکز تفریحات آبی در یزد است. این مجموعه‌ی وسیع شامل بخش‌های مختلفی مثل: استخر کودکان و بزرگسالان، حمام ترکی، حمام سنتی، سونا، جکوزی، اتاق های ماساژ و سرسره آبی است. یکی از خدمات جالب این مجموعه این است که شما می توانید در روز تولدتان از خدمات آن به صورت رایگان استفاده کنید.

شهربازی شادی یزدشهربازی شادی یزدشهربازی شهر یزد از جمله مکان های تفریحی یزد است که خاطرات زیادی را در خاطر مردم یزد تداعی می کند. این شهر بازی که جزو قدیمی ترین مراکز تفریحی یزد است امکاناتی نظیر زمین بازی کودکان، آبنما، غرفه های رفاهی و تفریحی، آبخوری، سرویس بهداشتی، نمازخانه و دریاچه دارد که از آن مکانی مجهز و مناسب برای گذران اوقات فراغت ساخته است.