به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا چمدون میخواد یک کمپین برگزار کنه. اسم این کمپین هست چله چمدونی. این کمپین از ۲۲ آذرماه شروع میشه و تا ۳ دی ماه ادامه داره.

قراره تو این مدت چیکار کنیم؟

قراره تواین مدت بازی کنید و جایزه برنده شید. یک جایزه بدون قرعه کشی و یک جایزه با قرعه کشی.

چطوری بازی کنیم؟بازیکافیه اینجا کلیک کنید. همینطور که میبینید تعدادی انار و هندونه هست که به طور رندوم پشتشون جایزه قرار گرفته. بازی خیلی راحته کافیه اول اطلاعاتتون رو وارد کنید و بعد یکی از میوه ها رو انتخاب کنید و جایزه بگیرید. پس چشماتون رو ببندید و این جمله رو تکرار کنید ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی تو‌ را به شانس و اقبالم قسم می دهم که بهترین هدیه کمپین چله چمدونی را نصیبم گردانی:) حالا یک میوه رو انتخاب کنید.

جایزه چیه؟

پشت این میوه های خوشمزه تا ۲۰۰ هزار تومن اعتبار قرار گرفته که امیدواریم اعتبار ۲۰۰ هزار تومنی سهم شما باشه. این اعتبار محدودیت زمانی نداره و توی کیف پول شما باقی میمونه تا هر وقت بهش احتیاج پیدا کردید بتونید با استفاده از اون بلیط هواپیما بخرید.

چند بار شانس شرکت تو این بازی داریم؟

سوال خوبیه. شما ۳ بار شانس دارید که توی بازی شرکت کنید و بیشترین مبلغی که از بین ۳ تا انتخابتون برنده شدید، بهتون تعلق می گیره.بجز این جایزه ۱ کد قرعه کشی ام بهتون داده میشه.

قضیه قرعه کشی چیه؟

قضیه از این قراره که بجز این بازی و جوایزش کمپین چله چمدونی یک قرعه کشی با یک هدیه هیجان انگیز داره. علاوه براینکه‌ خودتون توی بازی شرکت می کنید و جایزه برنده میشید و کد قرعه کشی هم می گیرید، می تونید از دوستاتون دعوت کنید که اونام بازی کنن و در این صورت یک کد قرعه کشی دیگه بهتون داده میشه ( شانس بازی مجدد ندارید) و هر چقدر دوستای بیشتری دعوت کنید کدهای بیشتری ‌میگیرید و شانستون برای برنده شدن توی قرعه کشی بیشتر میشه. پس منتظر چی هستید یالا دست به کار شید.

جایزه قرعه کشی چیه؟کمپینگجایزه ویژه چمدون توی قرعه کشی یک پکیج کامل کوهنوردیه. بله این هدیه هیجان انگیز برای هر کسی که اهل سفر لازمه. برق چشمای چمدونیای اهل سفر از اینجا مشخصه :)

زمان قرعه کشی کیه؟

تاریخ قرعه کشی ۷ دی ماهه که به صورت لایو در اینستاگرام انجام میشه و برنده قرعه کشی مشخص میشه. نگو که هنوز اینستاگرام چمدون فالو نکردی.

تویی که تا اینجا همراه ما بودی امیدواریم برنده خوش شانس کمپین چله چمدونی تو باشی و با پکیج کوهنوردی که برنده میشی کلی جاهای هیجان انگیز بری و به یاد چمدون باشی تا ما نگیم یاد باد آن که ز ما وقت سفر یاد نکرد:) راستی یلداتون مبارک.